Trīs horoskopa zīmes, kas šoruden būs augstāko spēku aizsardzībā

11-09-2019


Nez kāpēc tieši rudenī vairākums cilvēku aizdomājas par dzīvi, pagājušiem notikumiem, pārskata vērtības un veido nākotnes plānus. 2019. gada rudenī lēmumus šajos jautājumos visvieglāk pieņemt būs Vēršiem, Auniem un Jaunavām. Kā vēsta astrologi, šīs horoskopa zīmes baudīs augstāko spēku atbalstu.

Vērsis
Vērsis cenšas pastāvīgi un cītīgi strādāt, lai dzīve būtu ērta un patīkama. Šīs zīmes pārstāvji maz atpūšas. Viņi labprātāk strādā mērķu sasniegšanai. Tāpēc šoruden Vērši varēs baudīt pelnīto Visuma atbalstu. Visi darba rezultāti pārsniegs cerēto. Pienāks laiks arī Vērsim nedaudz atpūsties.

Auns
Vasarā Auni bija pārāk saspringti emocionālajā ziņā. Augstāko spēku varā būs ļaut Auniem nomierināties un atvilkt elpu. Emocijas vairs nevaldīs pār Aunu, bet Auns – pār emocijām. Niknums, nervozitāte, neiecietīgums pret apkārtējo trūkumiem kaut kur pazudīs. Visam pietiks gan laika, gan pacietības. Augstākie spēku parūpēsies par to un pasargās Auna sirdsmieru.

Jaunava
Jaunavas katru rudeni risina daudzus un dažādus jautājumus. Dabīgi, tas negatīvi ietekmēs to veselības stāvokli. Tomēr 2019. gadā viss būs pavisam citādāk. Augstākie spēku rūpēsies par Jaunavām, neļaujot nepatikšanām pienākt par tuvu. Jaunavas būs spēka pilnas un spēs paveikt visu iecerēto. Tās gaida iekšēja harmonija, pozitīvs noskaņojums un visdrosmīgāko plānu īstenošana.

LASI ARĪ ŠOS RUDENS HOROSKOPUS!

1. TRĪS HOROSKOPA ZĪMES, KURĀM RUDENĪ PALĪDZĒS EŅĢEĻI

2. KO SOLA RAŽAS PILNMĒNESS?

3. KURAS HOROSKOPA ZĪMES RUDENĪ KĻŪS BAGĀTAS

4. SEPTEMBRA PILNMĒNESS NESĪS VEIKSMI ŠĪM HOROSKOPA ZĪMĒM

5. MĪLESTĪBAS HOROSKOPS SEPTEMBRA OTRAJAI NEDĒĻAI

Avots: “Esotericblog”

loading...