Horoskopi: kā veiksmīgi aizvadīt Ražas pilnmēnesi un ko sola brīvdienas?

12-09-2019

Planētas dejo rudens virpuļos un aicina mūs darīt tāpat – atslābināties un baudīt dzīvi.

Jau nedēļas vidū un ceturtdien pat noteikti jutīsim uzkrāto nogurumu un radīsies sajūta, ka visa bijis par daudz. Šajā laikā labāk neklausīties kritiķus (un citus arī ne), jo galvā būs vate, bet acu priekšā miglosies.

Tāpēc plāno pēc iespējas mazāk, padzīvo pēc principa “seit un tagad”! Ielej sev tasi karstas zāļu tējas, paņem vieglu lasāmvielu vai dodies mazā pastaigā, ķerot pēdējās siltākās dienas.

Tā kā nākotnes plāniem laiks nav piemērots, var rasties kārdinājums gremdēties pagātnē. Ļaujoties nostaļģijai, jāatceras, ka pagātnei jāpaliek pagātnē. Novērtēsim un būsim pateicīgi par tagadni, nedēļas beigās migla izklīdīs un tākāk gaida piesātināts periods.

Ceturtdien Jupiters un Marss ienesīs troksni un haosu ikdienas dzīves plūdumā. Svarī sekot līdzi savām domām un rīkoties bez steigas, citādi nedēļas beigās nāksies tikt galā ar nekārtību, ko radījuši nepārdomāti lēmumi un vārdi – vākt kopā dokumentus, līgt mieru ar tuviniekiem, censties salīmēt fotogrāfijas.

Laikā, kamēr Marss atrodas Jaunav zīmē, bet Jupiters – Strēlniekā, var un vajag plānot visu līdz sīkākajai detaļai un vizualizēt vēlamos rezultātus. Pārmaiņas sāksies jau piektdien un turpināsies nākamajā nedēļā.

Sestdien kalendārā jāatzīmē Pilnmēness un Veneras pāriešana Svaru zīmē.

Pilnmēnesī, īpaši šajā sestdienā, pieraksti visus slēptākos sapņus un vēlmes, pat neticamākos.

Brīvdienas – laiks, lai izmēģinātu kaut ko jaunu, būt atklātam un ieklausīties intuīcijā. Pilnmēness
Zivīs palīdzēs objektīvi paskatīties uz daudzām pagātnes situācijām un atlaist to, kas traucē virzīties tālāk.

Laiks atvadīties no cilvēkiem, kuri atņem enerģiju un veidot jaunas iepazīšanās ar tiem, kuriem gribas sekot, lai attīstītos.

Tāpat sestdien Venera pāriet Svaru zīmē, Merkurs tai seko un līdz 8. oktobrim mūs gaida miera, mīlestības un harmonijas periods.

Kupidons būs aktīvs kā Svētā Valentīna dienā, tā bultas trāpīs daudzos mērķos. Turklāt Svari ir partnerības un līdzsvara attiecībās zīme. Īstākais laiks kopējam darbam, projektiem ar darījumu partneriem, kā arī romantisku un perspektīvu attiecību veidošanai.

Rudens nav laiks, lai ļautos skumjām! Atrodi to, kas nesīs prieku pat pelēkās dienās – gards ēdiens, iepirkšanās, māksla un mūzika.

Pavadi brīvdienas ar baudu, bet centies sekot līdzi finansēm, Veneras un Merkura ietekme var nozīmēt, ka tā burtiski tecēs starp pirkstiem.

Avots: “Esotericblog”

loading...

1 Comment

  1. Lelde 13.09.2019 at 07:28 - Atbildēt

    Vienmēr izmanto iespēju, kad vari laimēt prātam neaptveramus 162 miljonus dolāru! Tu taču negribētu palaist garām savu laimīgo izlozi tikai tāpēc, ka aizmirsi nopirkt biļeti? Nepieļauj to! Reģistrējies un aizpildi savus laimīgos skaitļus šīvakara Spānijas EuroMillions izlozei un, iespējams, jau rīt pamodīsies bagāta. Padomā, vai varēsi sev piedot, ja nebūsi mēģinājusi iegūt Džekpotu, kurš ļaus saņēmējai visu atlikušo mūžu nestrādāt un pilnvērtīgi baudīt karalisku dzīvi. Šis Džekpots gaida tieši tevi.
    Noteikti iesaku pievērst uzmanību arī Austrālijas Powerball, kur izspēlēs šai loterijai rekordlielus 150 miljonus Austrālijas dolāru – kuru katru mirkli Džekpotam ir jākrīt!
    Bet galvenais ieteikums šai nedēļas nogalei – ar it kā neko neievērojamā Francijas loterija https://bit.ly/2kuNYDf katru reizi, kad 13.datums iekrīt piektdienā, izspēlē garantētu 13 miljonu eiro Džekpotu, bet tas vēl nav viss, jo viņi piedāvā dažādās kategorijās izspēlēt vēl milzums balvu, tajā skaitā visas aizpildītās biļetes bez papildus maksas piedalīsies izlozē par vienu no desmit balvām 20 tūkstošu eiro apmērā katra.