Šī naudas kaudze rudenī būs tava, ja esi dzimis vienā no šīm horoskopa zīmēm

09-09-2019

Daudzi sapņo par bagātību un bezrūpīgu dzīvi – ja parādītos brīva nauda, daudzas problēmas atrisinātos pašas no sevis, viņi uzskata.

Astrologi apgalvo, ka dažām horoskopa zīmēm tieši 2019. gada rudenī uzsmaidīs finansiāla veiksme un naudas plūsma tiks novirzīta viņiem par prieku un patikšanu pat bez īpašām pūlēm.

Šajās zīmēs dzimušie nopelnīs vairāk nekā citu zīmju pārstāvji!

Dvīņi pēkšņi ieraudzīs jaunu attīstības ceļu. Ja Dvīņi nenobīsies no pārmaiņām un ies pa šo ceļu, tas nesīs ievērojamu peļņu jau pirmajos mēnešos.

Protams, tas prasīs darbu, bet gandarījums un finansiālā atdeve atmaksāsies ar uzviju.

Vēži ir centīgi strādājuši visu gadu. Pavasaris un vasara Vēžiem bija visai sarežģīts laiks, viņiem bija jārisina daudz problēmu, kas sakrājās un vairojās kā sniega kupena.

Tomēr rudenī lielākā daļa problēmu būs atrisināta, pārējās atrisināsies pašas, bet Vēža pūles beidzot tiks atalgotas.

Vari iesaistīties jaunā, perspektīvā projektā vai sākt darboties jaunā virzienā.

Ja vasarā Vēzis meklēja darbu, tieši rudens sākumā vari gaidīt dāsnu piedāvājumu no darba devēja, bet varbūt pat uzreiz no vairākiem.

Jaunavas finansiālie panākumi saistīti ar publisku uzstāšanos un sabiedrisko darbību.
Tieši šajā jomā naudu nopelnīt būs visvieglāk. Galvenais, kas jāatceras Jaunavai – nevajag baidīties, tad panākumi garantēti.

Jaunavas, kas nodarbojas ar izglītības un zinātnisko darbu, arī gūs ievērojamu peļņu, jo spēs pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Svariem jāpiesargās no skauģiem un nelabvēļiem.

Svarīgi atcerēties, ka tādi cilvēki neizbēgami gadās ceļā tiem, kas ir tuvu lieliem panākumiem.
Tagad īpaši svarīgi neklausīties nelabvēļu teiktajā, bet sekot sirds un intuīcijas padomam – 2019. gada rudenī tā būs īpaši asa.

Skorpionus pamanīs darbā, ja viņi strādā saskaņā ar līgumu. Vari gaidīt paaugstināšanu amatā, jaunu algas līmeni vai neplānotu prēmiju.

Īpaši veiksmīga būs to Skorpionu karjera, kuru darbs saistīts ar komandējumiem, sevišķi – braucieniem uz ārzemēm.

Avots: “Esotericblog”

loading...