Septembra vidū – rudens pirmais Pilnmēness. Kurām horoskopa zīmēm tas nesīs veiksmi?

09-09-2019


14. septembrī gaidāms šā gada rudens pirmais Pilnmēness. Tas ir svarīgs astroloģisks notikums, kas dažādi ietekmēs atšķirīgas horoskopa zīmes. Nosauksim tās zīmes, kurām Pilnmēness atnesīs veiksmi!

Auns
Pilnmēnesī veiksies Aunam, zvaigznes pret šajā zīmē dzimušajiem būs īpaši labvēlīgas. Bet pagaidām nevar nosaukt konkrētu jomu, kurā Aunam gaidāmi lielākie panākumi. Tā viņam būs jānosaka pašam.

Vēzis
Vēzim gaidāmais Pilnmēness atnesīs veiksmi finanšu lietās. Var parādīties jauns ienākumu avots vai laimests loterijā. Astrologi pievērš īpašu uzmanību, ka Vēzim citās dzīves jomās tik lielus panākumus
gūt neizdosies.

Lauva
Lauvas 14. septembrī var droši doties iepirkties un veikt lielākus pirkumus. Augsta iespējamība, ka ieguvumi būs ļoti veiksmīgi. Veiksies arī tiem Lauvām, kuri plāno doties uz frizētavu vai skaistumkopšanas salonu.

Jaunava
Jaunavām veiksies dažādās spēlēs, izlozēs un loterijās. Tomēr aizrauties ar tām astrologi neiesaka. Ķer pirmo laimestu un dodies ar to projām, kamēr neesi zaudējis vairāk nekā laimējis. Veiksies arī tiem, kuriem tīk likt likmes uz sporta notikumiem.

Skorpions
Skorpioniem Pilnmēness var atnest veiksmi mīlas lietās. Vientuļie Skorpioni var izveidot jaunas attiecības, kas var izrādīties spēcīgas un ilgstošas. Skorpioni, kuriem jau ir otrā pusīte, iegūs iespēju attiecības nostiprināt.

Mežāzis
Arī Mežāzim šis Pilnmēness būs veiksmīgs. Bet panākumi drīzāk būs mazi un patīkami, nekā vērienīgi un graujoši. Labs laiks, ko pavadīt kopā ar draugiem un tuviniekiem.

Zivis
Vēl viena veiksmīga zīme ir Zivis. Zivis gaida vesela laimīgu nejaušību sērija. Kādam tā būs jauka tikšanās, citam – veiksmīga loterijas biļete. Lai neaizbaidītu veiksmi, negaidi no šīs dienas pārlieku daudz, bet izbaudi to, kas tev jau ir.

loading...