Piektdiena, 13. datums, plus Pilnmēness. Dažas horoskopa zīmes gaida zili brīnumi!

11-09-2019

Kopš seniem laikiem cilvēki piesardzīgi izturējušies pret piektdienu, 13. datumu. Ar to saistīts daudz ticējumu, un pat pārliecinātākie skeptiķi ar bažām izturas pret šo fenomenu, necenšoties plānot svarīgus darbus.

Ar ko gan zīmīga šī diena? Sākotnēji bija leģenda, ka skaitlis “13” saistīts ar sātanu, un tieši piektdienā, 13. datumā, pirmmāte Ieva iekoda aizliegtajā auglī, un kopš tās dienas šajā datumā notiek dažādas katastrofas, problēmas un nepatikšanas.

Viduslaikos uzskatīja, ka piektdienā, 13. datumā, uz nakts saietu pulcējas 12 raganas un viņām pievienojas Sātans, veidojot to pašu ļaunu vēstošo skaitli.

Pat mūsdienās, ņemot vērā visus zinātnes sasniegumus, nevar noliegt mazu drebulīti, kas rodas, pieminot piektdienu, 13. datumu. Turklāt šī datuma mistiskās īpašības neviens tā arī īsti nav spējis noraidīt. Dienas enerģētika ietekmē dienas plūdumu, īpaši ja šai datumā sākas Pilnmēness, jo dēvē arī par Ražas mēnesi.

Septembra mēness parasti iekrīt ap rudens ekvinokcijas laiku, un to uzskata par vienu no zīmīgākajiem gada pilnmēness periodiem. 14. septembra pilnmēness nogludinās un izkliedēs visu negatīvo enerģiju, ko varētu atnest piektdiena, 13. datums.

14. septembrī Pilnmēnesi ievadīs Neptūns Zivju zīmes 21 grādā. Var gadīties vilties cilvēku rīcības un notikumu dēļ, tāpēc atceries, ka šis periods ir nopietns izaicinājums ticībai.

Maldu un nesapratnes auru pastiprinās arī Marss, var rasties dusmas un impulsīva rīcība. Tā kā šajā dienā pilnmēness atrodas Fēniksa zvaigznājā, var droši pieņemt, ka transformācijas, atjaunošanās vai pārdzimšana skars praktiski visas zodiaka zīmes.

Dažās nākamajās nedēļās visas attiecības būs zem Visuma mikroskopa, tiks sadalītas atomos, jo Saule atrodas tieši pretī Mēnesim. Tas radīs daudz polarizētas enerģijas, ko izjutīsim kā spiedienu, gan iekšēju, gan ārēju. Var rasties konflikti un krīzes, tāpēc esiet piesardzīgi un savaldīgi.

Mēness spēks pastiprinās emocijas un instinktīvo izpratni. To var izmantot, lai tiktu galā ar jebkurām problēmām attiecībās. Zemapziņa neļaus skatīties pasaulē caur rozā brillēm, tāpēc būs viegli ieraudzīt jebkuru disharmoniju, kas traucē attiecībām.

Ražas mēness galvenā pozitīvā ietekme – spējš izrāviens karjerā un sekojošs finansiāls pacēlums dažām zodiaka zīmēm. Nevienam nav noslēpums, ka nauda neatrisina visu, bet daudz ko, tāpēc dažas zodiaka zīmes šoruden var dēvēt par īstiem veiksminiekiem.

Šo zīmju pārstāvju dinamiskie panākumi materiālajā jomā sāksies tieši Pilnmēness periodā un dažās nedēļās uzņems ievērojamus apgriezienus.

Dvīņus un Strēlnieku gaida būtiskas pārmaiņas profesionālajā jomā. Vasarā esat labi atpūtušies un gatavi doties cīņā ar jauniem spēkiem. Labi, ka plāni jums ir grandiozi un spēku visa īstenošanai pietiks. Ražas Pilnmēness dod zaļo gaismu un aicina doties izraudzītajā virzienā.

Izdosies gūt panākumus pat tajās lietās, kas agrāk nebija pa spēkam. Rudens kļūs par īstu tramplīnu uz panākumiem, tāpēc netērējiet laiku, bet droši rīkojieties.

Skorpionus un Ūdensvīrus gaida jauns līmenis finansiālajā jomā. Jūsu reitingi šobrīd ir tik augsti kā nekad agrāk. Vadībai jūs esat vajadzīgi!

Droši runājiet par karjeras izaugsmi un algas pielikumu, sākot ar Ražas pilnmēnesi un atlikušajā rudens daļā parādīsies daudz dažādu variantu.

Izskatiet visas iespējas, ir liela varbūtība, ka jauns darbs nesīs materiālā stāvokļa krasu uzlabošanos.
Jaunavas un Zivis arī ir starp šī rudens veiksminiekiem. Nauda burtiski kritīs no debesīm un neprasīs praktiski nekādu rīcību no jūsu puses. Iespējams, tā varētu būt prēmija, laimests vai vienkārši dāvana no tuviniekiem vai draugiem.

Jebkurā gadījumā materiālā joma nostiprināsies un kalpos kā labs starta laukums savu spēju vai projektu attīstīšanai. Pret naudu jāizturas saudzīgi, ja iespējams, jāpalīdz tiem, kuriem klājas grūtāk un jāmeklē iespējas nopelnīt vairāk.

Ja izturēsies pret naudu ne kā pret mērķi, bet gan kā līdzekli ceļā uz sapņa īstenošanu, nekad nepaliksi pie sasistas siles. Rudens atbalsta visas ieceres ar ātriem rezultātiem, bet Ražas pilnmēness būs lielisks sākums to īstenošanai.

Avots: “Esotericblog”

loading...