FOTO: Siltas un skaistas maksi kleitas sievišķīgam rudenim

17-11-2023

Aukstajā sezonā daudzas sievietes domā par to, kā dažādot savu izskatu. Un, ja jūsu garderobē jau ir vairāki džemperi, papildiniet to ar siltām kleitām. theLime ir izveidojis nelielu izlasi ar moderniem modeļiem.

Ikdienas tēlam varat izvēlēties siltu kleitu maksi garumā, kas tagad tiek uzskatīta par tendenci. Tas ir garums līdz potītēm vai nedaudz virs tām. To var valkāt ar jebkuriem zābakiem, īsajiem zābaciņiem vai sportiskiem apaviem. Kā virsdrēbes var izvēlēties gan īsus aitādas mēteļus, gan garus mēteļus.

Lai uzsvērtu savu sievišķību, vari meklēt siltu kleitu ar dziļu šķēlumu vai diviem šķēlumiem, kas izcels slaidās kājas. Papildini šo izskatu ar augstpapēžu zābakiem, nelielu somiņu un stepētu mēteli vai uzmet virsū masīvu džemperi.

Vēl viens variants ir silta taisna piegriezuma kleita. To var papildināt ar tievu jostu, lai vizuāli izceltu vidukli, vai valkāt kopā ar žaketi. Izvēlies pamata krāsas: baltu, piena, bēšu, pelēku un melnu, ar kurām ir vieglāk veidot stilīgas kombinācijas.Svētku pasākumiem vai romantiskiem randiņiem meklē siltu kleitu ar V veida izgriezumu dekoltē, lai to izceltu, kā arī vizuāli pagarinātu kaklu. To vari valkāt gan ar augstpapēžu kurpēm, gan ar ērtiem apaviem.

Aukstākajām dienām vari izvēlēties adītu kleitu ar augstu apkakli. Tā var būt gan pieguloša, gan brīvā piegriezuma, gan oversize. Kombinēt šādu modeli var gan ar zābakiem ar augstu kātu, gan ar raupjiem zābakiem uz traktora zoles.

Tās dāmās, kuras var lepoties ar ideālu figūru, var meklēt siltu kleitu mini garumā. Izskatu papildini ar augstpapēžu zābakiem.

Tendence ir arī adītas kleitas šūtā piegriezumā ar pogām priekšpusē. Šis variants ir piemērots gan birojam, ja nav stingra drekoda, gan randiņam vai ballītei. Papildini šādu tērpu ar augstpapēžu zābakiem vai kurpēm.

Ja tev patīk izcelties no pūļa, meklē kleitu ar valnīti, kas labvēlīgi izcels tavu dekoltē, no gofrēta auduma vai neparastu modeli ar dekoratīviem elementiem, piemēram, saitēm priekšpusē.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Modernas frizūras īsiem matiem. Daudz variantu!

Vēlies izskatīties jaunāka? Nepieļauj šīs deviņas stila kļūdas!

Atturīgi, bet ne pelēcīgi! Pieci stila likumi īstām dāmām

loading...

1 komentārs

  1. Aksesuāru svarīgums 29.11.2023 4:26 pm - Atbildēt

    Paldies par ieteikumiem, šis tiešām ir noderīgi!
    Bet vēlējos arī piebilst, cik svarīgi ir pareizi izvēlēties un sakombinēt aksesuārus, lai koptēls izskatītos interesantāks. ŠObrīd aktuālā tendence ir pērles, kas ir redzamas gan uz kaklarotām, gredzeniem, gan arī auskariem. Sev esmu atklājusi pavisam unikālus šedevrus šajā internetveikalā – https://indivi.lv/lv/juvelierizstradajumi-visi/citi/juvelierizstradajumi-ar-perlem.
    Varbūt noder iedvesmai arī jums/ 🙂