Piecas skaistākās mazās meitenes pasaulē. Kā viņas izskatās šobrīd?

14-11-2023

Ekrānuzņēmums

Slavenību pasaule ir mainīga un interesanta. Tā nevar pastāvēt bez skaistām un talantīgām slavenībām, kas veido pasaules šovbiznesa vēsturi. Mēs vēlamies jums pastāstīt par piecas skaistākajām meitenēm, kuras jau no mazotnes sevi ir pieteikušas kā veiksmīgas personības.

Tilana Blondo

Kolāža no Instagram

Mazā skaistule reiz iekūlās skandālā, jo desmit gadu vecumā parādījās žurnālā “Vogue” mīlestības priesterienes tēlā.

Tomēr šis stāsts viņai nospēlēja par labu. Piecpadsmit gadu vecumā meitene jau bija noslēgusi līgumu ar vadošo modeļu aģentūru IMG Models un drīz vien kļuva par slavenā kosmētikas zīmola Loreal Paris vēstnieci.

Tagad Tilanai ir 22 gadi, viņa veiksmīgi darbojas modeļu biznesā un ir daudzu glancētu žurnālu rota. Zvaigzne ir izmēģinājusi spēkus arī aktiermākslā, filmējoties filmās Belle un Sebastian.Heilija Vaskesa

Kolāža no Instagram

12 gadus vecā Heilija Vaskesa kļuva slavena ar savu neparasto izskatu. Meitene nolēma neapstāties pie modeles karjeras un deviņu gadu vecumā izmēģināja savus spēkus dizainā, vienlaikus filmējoties filmās. Meitenes personīgais emuārs ir pilns ar spilgtām fotogrāfijām no viņas ceļojumiem.

Britnija Kempbela

Kolāža no Instagram

Britnija jau kopš trīs gadu vecuma piedalās skaistumkonkursos. Astoņu gadu vecumā mamma viņai injicēja botoksu un vaksēja ķermeni.

Pēc viņas tēva teiktā, tas viss palīdzēja bērnam kļūt slavenam. Pati Britnija atzina, ka injekciju laikā izjutusi sāpes, taču gala rezultāts viņu apmierinājis. Amerikāņu sociālā sabiedrība atņēma Britnijas mammai vecāku tiesības viņas pārsteidzīgās rīcības dēļ.Ava Marija un Lea Roza Klementsa

Kolāža no Instagram


Popularitāti meitenes ieguva 2017. gadā, kad kāds ģimenes draugs ieteica viņu vecākiem izveidot meitenēm tiešsaistes blogu. Viņas uzreiz tika nosauktas par skaistākajām dvīņumāsām pasaulē.

Tagad meitenes ir mainījušās. Ava Marija un Lea joprojām izskatās burvīgi un turpina strādāt kā modeles, un sociālajos tīklos viņām seko jau miljoniem fanu.

Laneja Greisa

Kolāža no Instagram


Meitene par savu izskatu ir pateicīga saviem senčiem, kuru vidū ir spāņi, amerikāņi un filipīnieši.

Modeles karjeru viņa sāka trīs gadu vecumā. Tad viņas māte gaidīja otro bērnu un aizveda meitu uz Ford modeļu aģentūru.

Fotogrāfi apbrīnoja daiļo zaļmataino meiteni un nekavējoties parakstīja līgumu ar viņas vecākiem.

Jau pirmajās fotosesijās meitene lieliski pozēja kameras priekšā. Kopš tā laika Lanea filmējās vairāk nekā 40 fotosesijās, kā arī izmēģināja sevi kā aktrisi.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kas ir attēlā redzamās sievietes? Neticami, “Victoria’s Secret” jaunās modeles!

Piecas obligātas lietas rudens garderobē, kuras piestāvēs visām sievietēm

FOTO: Džinsi vienmēr modē, bet kādi konkrēti modeļi?

1 komentārs

  1. Anonīms 23.01.2024 5:14 pm - Atbildēt

    Ļoti skaistas dāmas, tik tiešām.
    Lanejai Greisai bildē redzu, ka ir rotas. Ļoti līdzīgas kā pārdod šajā internetveikalā (https://indivi.lv/lv/laulibu-gredzeni-visi/ekskluzivi) pats pirmais.
    Vai es kļūdos?