Atturīgi, bet ne pelēcīgi! Pieci stila likumi īstām dāmām

05-08-2023

Foto – Pexels.com

Visbiežāk nobriedušām sievietēm nav daudz laika iepirkties, tāpēc viņas dodas uz pirmo pamanīto un iegādājas ērtas drēbes, reizēm aizmirstot par stilu. Tomēr dizaineri ir pārliecināti, ka šādā veidā jūs tikai padarāt sevi vizuāli vecāku.

Ko sievietēm nevajadzētu valkāt pēc 50 gadu vecuma

Atcerieties galveno noteikumu: jo vecāka ir sieviete, jo atturīgākam jābūt viņas tēlam. Tajā pašā laikā tas nedrīkst būt garlaicīgs un pelēks. Tāpēc pierakstiet sarakstu ar lietām, kurām jums jākļūst par tabu.

Havaju krekli

Ir vasara, tāpēc nav nekas dīvains, ka mums visiem gribas vairāk krāsu. Tomēr šis raksts pieaugušām sievietēm izskatās ļoti neveikli, turklāt tas izceļ papildu centimetrus apjomā.

Mini svārki

Ja jūs nezināt, kā valkāt minikleitas pēc 40, labāk tās vispār nevalkājiet. Šis ir vairāk jaunības apģērbs, kas piemērots meitenēm ar perfektu figūru. Tāpēc ir loģiski, ka lietišķas sievietes to nevarēs nēsāt uz biroju, biznesa tikšanos vai
restorānu. Bet, ja jūs patiešām vēlaties valkāt mini, tad ievērojiet dažus noteikumus.

Pirmkārt – izvēlieties A silueta taisna piegriezuma modeļus, otrkārt – svārkiem jābūt vai nu melnā, vai pasteļkrāsā, treškārt – papildiniet tos ar slāņiem.

Leoparda raksts

Nav noslēpums, ka leoparda raksts vizuāli padara sievieti pilnīgāku. Tāpēc bikses, kleitas vai svārki ar šo apdruku ir kaut kas tāds, ko nevajadzētu valkāt pēc 50 gadiem. Jūs tajās izskatīsieties smieklīgi. Labāk izvēlēties aktuālākus modeļus.

Apavi ar superaugstiem papēžiem

Pirmkārt, kurpes ar augstiem papēžiem ir kaitīgas jūsu pēdām.

Otrkārt, tuvojoties vakaram, jūs varat sajust krampjus.

Treškārt, augstpapēžu kurpes nobriedušām sievietēm var izskatīties vulgāri, ja nav izvēlēts perfekts, klasisks modelis vai platforma.Šauri topi

Ciešs t-krekls ir vēl viena aizliegta lieta, jo to nedrīkst valkāt pēc 45 gadu vecuma. Tas izcels visus ādas nepilnības uz kakla un krūtīm. Arī šaurs apģērbs izcels vēderiņu, ja tāds jums ir. Labāk izvēlieties sava izmēra vai pārlielu apģērbu.

Īsas kleitiņas. Galvenie padomi

Tagad veikalos var atrast daudz kleitu, kas padarīs jūs par skaistu dāmu un ļaus jums “nomest” dažus gadus. Galvenais ir zināt izmēru.

Kā jau minējām, labāk ir atteikties no mini, lai neizskatītos vulgāri. Tā vietā pievērsiet uzmanību midi garuma kleitām.

Izvēlieties tumšas krāsas, lai izskatītos slaidāka. Un noteikti izvēlieties kleitas ar garām piedurknēm, lai paslēptu vaļīgu ādu. Atcerieties, ka rokas nodod sievietes vecumu.

Ievērojot šos padomus, jūs radīsiet skaistu tēlu bez nevajadzīgām atsaucēm uz deviņdesmitajiem. Mirdzēsiet savas pilsētas ielās un atpūtā!LASIET ARĪ ŠOS PADOMUS

Kā izskatīties jaunākai pēc 45 gadiem: trīs vienkārši soļi

Izskatos divreiz jaunāka… Kādas problēmas pazudīs, atzīstot savu vecumu?

Četri matu griezumi, kas ļauj izskatīties jaunākai par desmit gadiem

Trīs horoskopa zīmes, kuras izskatās daudz jaunākas par saviem gadiem

loading...