Vēlies izskatīties jaunāka? Nepieļauj šīs deviņas stila kļūdas!

06-11-2023

Ekrānuzņēmumi


Stiliste Šī Vitnija nosaukusi deviņas modes kļūdas, kuru dēļ sievietes izskatās vecākas par saviem gadiem.

Vienkārši ieteikumi palīdzēs uzlabot situāciju. Jūs vēlaties izskatīties stilīgi jebkurā vecumā. Lai to panāktu, sievietēm jāizprot savas stiprās puses un jāprot tās izcelt, kā arī jāizvairās no izplatītākajām kļūdām, kas padara vizuāli vecāku.

Savā YouTube kanālā stiliste Šī Vitnija (Shea Whitney) precīzi izskaidroja, kā to izdarīt. Viņa nosauca lietas, no kurām labāk atteikties.

Kapri bikses


Pēc ekspertes domām, šī lieta ir novecojusi un jau sen nav modē. Vēl viena no viņas negatīvajām tendencēm ir tā, ka šāda stila apģērbs padara kājas vizuāli īsākas. Eksperte iesaka izvēlēties bikses līdz potītēm – tās radīs gandrīz tādu pašu efektu, vienlaikus “nesagriežot” kājas.

Bermudu šorti

Arī šie apģērbi var radīt nevēlamu efektu. Fakts ir tāds, ka tas puslīdz, atkal “sagriež” kāju līniju, kā arī vizuāli piešķir vecumu. Ja vēlies justies stilīgi, jauni un pārliecināti, izvēlies šī stila šortu vietā šortus nedaudz virs ceļa, lai padarītu kājas vizuāli slaidākas.Apjomīgi apavi

Eksperte skaidro, ka lielākā daļa cilvēku masīvus apavus izvēlas, pamatojoties uz galveno īpašību – komfortu. Tomēr viņi aizmirst, ka šādi apavi var slikti izskatīties un sabojāt visu tēlu.

Lai izvairītos no šādas izplatītas kļūdas, stiliste iesaka doties iepirkties un izvēlēties tādu apavu pāri, kas būs aktuāli un vienlaikus ērti.

Pēc viņas teiktā, tagad var iegādāties daudz šādu modeļu, tikai ir nepieciešams tos sameklēt.Pusaudžu stils vecākām sievietēm

Bieži vien sievietes izvēlas lietas, kas paredzētas jaunākām meitenēm, lai vizuāli piešķirtu jaunību. Tomēr tas var novest pie rupju modes kļūdu atkārtošanas, kas tikai sabojā situāciju.

Šī iesaka atteikties no maziem īsiem kardigāniem, Mary Jane kurpītēm un mīļām matu sprādzītēm, kas paredzētas mazām meitenēm.

Eksperte iesaka pievērst uzmanību oversize kardigāniem un stilīgām žaketēm.Ziedu apdrukas

Ziedu apdrukas vienmēr ir modē, taču nevajadzētu izvēlēties spilgtu, apjomīgu vai pārāk netradicionālu rakstu. Tā vietā ir vērts pievērsties sievišķīgākiem un elegantākiem rakstiem, kas ļaus izcelt stilu un skaistumu.

Nepraktiskas somas</h2>

Tā vietā, lai iegādātos somu ar daudzām kabatām un papildu detaļām, Vitnija iesaka izvēlēties kompaktu izstrādājumu, kas izskatīsies izsmalcināti. Ja vēlies pienācīgi organizēt somas iekšienē esošo vietu, izmanto ērtu organizatoru, kas viegli ietilps somā un ļaus sakārtot lietas.

Slikti pieskaņotas brilles, ietvari ar rotājumiem

Eksperte iesaka atturēties no ietvariem, kuriem ir rotājumi (kristāliņi, akmentiņi vai kas tamlīdzīgs), jo tas uzreiz padarīs vecāku un sabojās visu tēlu.

Turklāt svarīgs nosacījums ir arī tas, ka ietvaram jābūt pareizi izvēlētam, un šeit nav universālu noteikumu, jo jāpaļaujas uz savām izjūtām un pirms pirkšanas obligāti jāpielaiko.

Juvelierizstrādājumu komplekti

Šajā jautājumā Vitnija iesaka izvairīties no vienādām rotaslietām: piemēram, aproces un auskaru komplekta vai kaklarotas un auskaru pāra. Gluži pretēji, viņa iesaka kombinēt dažādu stilu un krāsu aksesuārus, lai izskatītos jaunāk.

Ataugušas matu saknes

“Es satieku diezgan daudz sieviešu, kurām ir brūni vai tumši brūni mati, bet pie saknēm ir arī sirmi pavedieni. Nekrāsojot tos, sievietes uzreiz izskatās vecākas un piešķir sev vecumu. Tāpēc kaut kas tik vienkāršs kā pelēko sakņu nokrāsošana uzlabos izskatu un piešķirs jaunības sajūtu,” saka stiliste.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

FOTO: Džinsi vienmēr modē, bet kādi konkrēti modeļi?

Modernas frizūras īsiem matiem. Daudz variantu!

Biostimulēta alvejas sula. Kāpēc to dēvē par brīnumrecepti jaunībai un skaistumam?

loading...