Paaugstini tonusu ar sveces palīdzību. Kā to izdarīt?

07-12-2019

sveces

Sveces dzīvā liesma
Daudziem mājās ir dažādas lietiņas, kas izraisa pozitīvas emocijas. Neapzināti mēs tās uztveram kā prieka simbolus, kas atslābina un sniedz iekšēju mieru.

Ķīnā dažiem šādiem simboliem tiek pievērsta ārkārtīgi liela nozīme: ļaudis kopš seniem laikiem tic, ka tie savam īpašniekam spēj atnest laimi. Kas tie ir par priekšmetiem, un kā tos izmantot?

To, kā radīt savās mājās īpašu pasauli, kas sniedz spēka lādiņu un veselību, māca gadsimtiem senā fenšui māksla.

Nomierina un uzmundrina
Bioenerģētikas speciālisti uzskata, ka sveces liesmiņas svārstības, kas ir 8–11 hercu, veicina cilvēka enerģētiskā tonusa paaugstināšanos.

Vispirms jāizvēlas klusa un mierīga vieta, kur neviens un nekas netraucē. Svece jānovieto tā, lai liesma atrastos tieši pret acīm, lai, uz to skatoties, galvu un skatienu nevajadzētu ne noliekt, ne pacelt.

Svece jāaizdedz, jāskatās uz tās liesmu un jācenšas kādu brīdi ne par ko nedomāt. Ja kremt kāds spēcīgs aizvainojums, gribas kaut ko aizmirst, pārvarēt bailes, pamēģiniet “izsūdzēt grēkus” svecei.

Čukstus pastāstiet tai, kas noticis, neapspiežot sevī ne rūgtumu, ne asaras. Tā pie sveces jāpasēž vismaz minūtes 10, iztēlojoties, ka viss sliktais lēnām sadeg tās liesmā.

Šo meditāciju vēlams veikt ja ne katru dienu, tad ik pārdienu, un jau pēc pusotras vai divām nedēļām būs jūtams, ka uzlabojas ne tikai pašsajūta, bet arī attiecības ar apkārtējo pasauli.

Savukārt atbrīvoties no depresijas, bezmiega, stiprām galvassāpēm, arī noskauduma un sliktiem novēlējumiem palīdzēs šāds rituāls.

Tieši pirms pašas gulētiešanas cieši jāaizvelk biezie aizkari, jānodzēš gaisma un jāaizdedz uz galda nolikta svece.

Jāapsēžas ērtā pozā pusmetra attālumā no tās un jāatslābinās. Visa uzmanība jākoncentrē uz liesmu – neatraujot acis, uz to jāskatās vismaz 7 minūtes (ja ir vēlēšanās, meditāciju var turpināt arī ilgāk). Atkārto 7 dienas pēc kārtas, ciklu sākot un pabeidzot svētdienā.

loading...