Enerģētikas attīrīšana ar sāli. Trīs gada beigās veicami rituāli

08-12-2019

sals8

Daudzām tautām sāls simbolizē tīrību un kārtību. Nav brīnums, ka to lieto arī dziedniecībā. To kopš senatnes lietoja attīrošās procedūrās dvēselei un ķermenim visā pasaulē. Galvenā priekšrocība – spēcīgs enerģētiskais lādiņš, ko tas satur.

Ezoteriķi apgalvo, ka sāls spēj piesaistīt un uzsūkt negatīvo enerģētiku ļoti īsā laikā, tāpēc ķeries pie darba! Turklāt nav labāka laika attīrīšanas rituāliem un procedūrām kā Saulgriežu periods.

Attīrīšanās seansam vajadzēs trauku, kurā vari nostāties uz kājām un brīvi stāvēt, kā arī paciņa akmens sāls. Seko vienkāršai instrukcijai, lai attīrītos un justos harmoniskāk.

Enerģētikas un mājokļa attīrīšana ieteicama visiem, kuri dzīvē piedzīvo grūtu periodu un bieži cieš no slikta garastāvokļa.

Attīrīšanās rituāls ar sāli
Izolējies no trokšņa un citiem faktoriem, kas novērš uzmanību. To var darīt gan telpā, gan svaigā gaisā.

Dāsni ieber sāli traukā. Uzkāp ar basām kājām uz sāls un atslābinies.

Sāc lēnām virzīt visas negatīvās domas, iespaidus un satraukums sev zem kājām, iztēlojoties, kā viss sliktais aiziet sālī. Nebaidies kustēties, tas ir tikai labi.

Jo vairāk enerģijas tu atdosi, jo labāk noritēs attīrīšanās. Var pamīdīties, grozīties un pat lēkāt, vienlaicīgi sakot šādus vārdus: “Es atbrīvojos no slikta garastāvokļa” vai “Prom, neveiksmes!”

Pēc laiciņa notīri pēdas un nedaudz nogaidi, lai ķertos pie terapijas pēdējā posma.
Palikušo sāli rūpīgi savāc maisiņā un noskalo izlietnē, podā vai ieroc zemē – tā sāls attīrīsies pati ar ūdens un zemes palīdzību. Neaizmirsti tai pateikties.

Šī procedūra kļūst iedarbīgāka ar katru atkārtošanas reizi, jo īpaši kā emocionāla izlādēšanās. Tagad sāli vari pievienot ne tikai ēdieniem, bet iekļaut arī savā dienas aktivitāšu plānā.

Avots: “Womanshappiness”

loading...