Trūkst naudas? Veic mazu rituālu ar garšvielu, kas tev noteikti ir mājās

06-12-2019

Visiem pazīstamais kanēlis ir ļoti iedarbīgs maģijas līdzeklis, lai piesaistītu veiksmi un atbrīvotos no negatīvas enerģijas apkārtējā vidē. Šīs garšvielas īpašības labi noder labklājības piesaistīšanai.

Kāpēc kanēlis tik labi noder naudas piesaistīšanai?

Ezoterikas un baltās maģijas pasaulē kanēli izmanto, lai pieburtu labklājību un pārticību. Tas piesaista naudas plūsmu mūsu dzīvei.

Vēstures avoti vēsta, ka kanēli Senajā Ēģiptē lietoja bagātības piesaistīšanai. Tā izmantošana veicināja pozitīvas izmaiņas cilvēka labklājībā.

Kanēlis, lai gan lieliski noder kā garšviela, ļoti uzlabo materiālo stāvokli, ja vien rituālu veic ar ticību un pārliecību.

Pasaulē ir daudz rituālu ar kanēļa izmantošanu, piemēram, var pagatavot “naudas ūdeni ar
kanēli”
.

Ņem nedaudz kanēļa, apelsīna miziņu, ieliek abas sastāvdaļas katliņā ar litru ūdens un ļauj uzvārīties.

Šo šķidrumu ielej izsmidzināmā traukā un izstaigā māju. Pirms tam iededzina zaļu sveci, un dzīvē ienāks miers, kā arī pārticība un labklājība.

Kad staigā pa māju ar kanēļa smidzinātāju, palūdz kādai iemīļotai dievībai, lai tā palīdz uzlabot tavu materiālo stāvokli un atver ceļu uz uzplaukumu. Sveci jāpatur iedegtu ne mazāk kā stundu.

Daži ezoteriķi uzskata, ka rituāls iedarbosies ātrāk, ka zaļā svece degs daudzas stundas. Kad izlem sveci nodzēst, dari to ar pirkstiem, nekādā gadījumā nenopūt.

Šo rituālu iesaka veikt tikai otrdienās un ceturtdienās, atkārtojot sešas nedēļas pēc kārtas.

Avots: “Gornica”

loading...