Vasaras saulgriežu maģija laimīgas mīlestības piesaistīšanai

21-06-2019

Foto – Pixabay


Šodien gada maģiskākā diena. Izmēģini kādu senču rituālu mīlestības piesaistīšanai.

1. Lai ātrāk apprecētos un piesaistītu dzīvē mīlestību, izmanto ziedus. Noplūc 12 dažādus augus un ziedus, aiznes mājās, ieliec vāzē un saki šādus vārdus: “Divpadsmit mēneši, divpadsmit palīgi. Katrs savā veidā skaists un labs. Katrs mīlestību man atnesīs, katrs to nosargās.”

Pušķis piesaistīs mīlestību un tuvākajā laikā ļaus iepazīties ar kādu jauku cilvēku.

2. Pastiprināt mīlestību starp partneriem var ar ēdiena palīdzību. 12. jūnijā pagatavo jebkuru ēdienu, kas garšo mīļotajam cilvēkam, un to apvārdo: “Pievienoju šim ēdienam mīlestību un rūpes, jūtas iekvēlinu, aizsardzību pastiprinu. Mūsu mīlestība ir stipra, mīlestība visspēcīga, visu pārvarēs, visus šķēršļus ceļā uz laimi aizmēzīs.”

Ēdiens jābauda kopā ar otru cilvēku, bet drupatiņas jāizbaro putniem.

3. Mīlestību var piesaistīt ar vainaga palīdzību. Pin to no saviem mīļākajiem ziediem un zālēm, kuras saplūc pļavā, sakot šādus vārdus: “Pinu savu laimi, mīlestību dzīvē iepinu. Kā zāles un ziedi dabas izloloti, saules sasildīti, rasā nomazgāti, tā arī mana mīlestība atnāks gaiša un starojoša, labestīga un abpusēja.”

Vainagu uzliec galvā un kādu laiku panēsā, bet pēc tam noliec blakus gultai. Tas palīdzēs piesaistīt laimīgu mīlestību jau tuvākajā laikā!

Avots: “Esotericblog”

loading...

1 Comment

  1. Raimonds A. 22.06.2019 at 18:08 - Atbildēt

    Vai ir tāda sajūta, ka katru dienu celies, ej, strādā, cīnies, mēģini kaut ko sasniegt, it kā pat izdodas, tomēr atskatoties saproti, ka nekur tālu neesi ticis, nekas īsti dzīvē tā arī nav mainījies?
    Arī man tā bija, kad kādu dienu atcerējos senu, bet ļoti pamācošu stāstu. Kāds čakls, strādīgs vīrs, rūpīgs ģimenes tēvs, kurš visu mūžu cīnījās ar nabadzību, nomirst un nonāk paradīzē. Satiek Dievu, jautā: Kā tas nākas, ka es biju labs, pildīju baušļus, gāju baznīcā, darīju visu, kā mācīji. Bet tu nebiji atsaucīgs, kad lūdzu tevi palīdzēt un dot man iespēju tikt ārā no trūkuma. Dievs uz to saka – es visu laiku gribēju tev palīdzēt, bet būtu kaut lotorejas biļeti nopircis! Savu Laimīgo biļeti pēc Sindikāta taktikas, kas nodrošina salīdzinoši nelielus, tomēr regulārus ienākumus, aizpildi šeit: https://goo.gl/X17csF un jau uzreiz pēc Jāņiem sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus.