Mīcot mīklu, sieviete veido savu horoskopu! Kā pusdienu rituāls ietekmē ģimeni

07-07-2020

Foto – Freepik.com

Mīklas horoskops
Sievietei mīklas mīcīšanas procesā jāieliek visi spēki un visa mīlestība. Tā viņa veido savu horoskopu. Mīkla simbolizē zvaigznes, garšvielas — planētu labvēlīgās īpašības, bet gatavais ēdiens — sievietes astroloģisko karti. Pēc gatavā ēdiena var noteikt viņas karmu!

Foto – Freepik.comIekšējais skaistums
Īsts sievietes skaistums izpaužas viņas kulinārijas mākslas skaistumā. Tā ir viņas iekšējā būtība, un tā var viegli saprast viņas iekšējo dabu.

Pēc ķermeņa formām nākotni tik viegli nenoteiksi, bet pēc pusdienām savas nākamās sievas mājās var viegli nojaust, kas jums “draud” visu atlikušo dzīvi.

Ticējumi par pusdienām
Ja pusdienas ir pilnvērtīgas un sātīgas, dzīve būs vienmērīga un mierīga, bet sieviete būs brīnišķīga jūsu bērnu māte.

Ja pusdienas ir asas, gaidiet vētrainas attiecības un pastāvīgas pārmaiņas. Dzīve būs piepildīta ar spilgtām jūtām un pārdzīvojumiem.

Ja pusdienas ir sāļas un vienveidīgas, jūsu priekšā ir saprātīgs un diezgan patstāvīgs cilvēks. Tāda sieviete pilnībā tiks galā ar dzīvi bez jūsu palīdzības, bet ar viņu atrast kopējas intereses būs aizraujošs uzdevums.

Ja pārsvarā ir miltu izstrādājumi, tā nav vienkārši māte, bet gan īsta “vecmāmiņa” šī vārda labākajā nozīmē. Jūs un visi jūsu radinieki būsiet aizsargāti no visām likstām viņas ciešajā uzraudzībā.

Ja pagatavotas krāsainas pusdienas, kas priecē acis, ģimenes dzīve būs piepildīta ar krāsām un pilnībā tiks apmierinātas katra ģimenes locekļa vajadzības. Dzīve līdzināsies Disnejlendas apmeklējumam.

Ja pusdienas ir bagātīgas, lietots kausēts sviests, dārgas garšvielas un piena produkti, ģimeni gaida bagātība un labklājība. Uzskata, ka pati Lakšmī (uzplaukuma, veiksmes dieviete) ēdīs pie viena galda kopā ar visiem ģimenes locekļiem. Mahabharata

Trauki

Tīri trauki norāda uz sievietes apziņas tīrību. Kad sieviete mazgā traukus, viņa mazgā savu sirdi no savtīgām vēlmēm. Tas ir pats drošākais veids, kā sasniegt laimi ģimenes dzīvē. Mūsdienīgā ģimenē neviens negrib mazgāt traukus. Tas nozīmē, ka dominē savtīgums. Diez, vai tādā atmosfērā var cerēt uz laimi.

Uz nakti atstāti netīrie trauki līdzinās vaļā atstātām ārdurvīm. Laime un bagātība no šīs ģimenes aizies. Laba saimniece necieš netīrus traukus pat ēdiena gatavošanas laikā. Tas ir veids, kā viņa var parūpēties par savas ģimenes labklājību.

Traukiem piemīt īpaša pievilkšanas spēja. Tīri trauki mājai pievelk labus viesus, bet netīri — sliktus. Tā var viegli noteikt, vai vērts šajā mājā palikt ilgi. Ja trauki nav mazgāti, labāk šo māju pamest līdz saulrietam.

SAGATAVOTS PĒC UĢA KUĢA GRĀMATAS “PĀRIS. VĪRIETIS UN SIEVIETE VĒDISKAJĀ PASAULES SKATĪJUMĀ”

loading...