Lielais aprīļa horoskops JAUNAVAI: mīlestība, karjera, nauda

20-04-2017

jaunava


2017.gada aprīļa horoskops Jaunavai sola sapņainu noskaņojumu. Nekas neparasts, jo ārā valda pavasaris. Jūs būsiet neuzmanīga pat sīkumos, kas var izraisīt problēmas gan darbā, gan personīgajā dzīvē. Dabiski, atpūsties vajag, bet arī neatlaidība nenāks par skādi. Mīlestībā Jaunavai viss veidosies tik labi kā nekad.

Aprīļa horoskops sievietei Jaunavai prognozē stresa stāvokli, ko izraisīs nepietiekamas finanses. Mēneša sākumā gaidāma krīze, ko pārdzīvot palīdzēs tuvi draugi. Ģimenē Jaunavai uz materiālā pamata izcelsies konflikti ar mājiniekiem. Biznesa partneri aprīlī izrādīsies negodīgi. Mēneša otrā puse Jaunavai būs veiksmīgāka – tad varēs atslābināties un izbaudīt omulīgu mājas atmosfēru.

Aprīļa horoskops vīrietim Jaunavai prognozē sarežģītu mēnesi psiholoģiskā ziņā. Jūs pārāk vētraini reaģēsiet uz visu, kas notiek apkārt. Pamēģiniet neiet citu cilvēku pavadā, bet pats pārvaldīt viņus. Aprīlī vīrietim Jaunavai uzmanīgi jāseko savai rīcībai un vārdiem. Daudzi no tiem var pavērsties pret jums.

Šķir nākamo lapu un uzzini savu mīlestības horoskopu!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...