Lielais aprīļa horoskops SVARIEM: mīlestība, karjera, nauda

20-04-2017

svari


2017.gada aprīļa horoskops Svariem sola pa īstam dīvainu un neviennozīmīgu mēnesi. Jūs māks lielas šaubas par jebkuru jautājumu, tāpēc biežāk prasiet padomu tuviem cilvēkiem, nevis norobežojaties. Iespējama nervu spriedze un skumjš noskaņojums, kas liks Svariem uz laiku atstāt novārtā darbu un ģimeni. Ja aprīlī Svari saņems sevi rokās, tad daudz ko pārvarēs. Jums labāk retāk uzturēties sabiedriskās vietās. Enerģiju un spēkus izmantojiet cēliem mērķiem, bet par draugiem izvēlieties uzticamus cilvēkus.

Aprīļa horoskops sievietēm Svariem sola jaunu mīlestību. Jūs tik spēcīgi iemīlēsieties, ka visas problēmas un finanšu grūtības aizies otrajā plānā. Sievietēm Svariem sagribēsies izskatīties jaunākām, skaistākām un ārēji oriģinālākām, kas pamudinās doties uz skaistumkopšanas salonu. Aprīlī vajag reizi par visām reizēm pielikt punktu attiecībās, kas jūs apgrūtina.

Aprīļa horoskops vīriešiem Svariem garantē jaunus risinājumus visā, pie kā viņi ķersies. Ja vēlēsieties satikt otru pusīti, tad tā arī notiks. Ja darbs jūs neapmierina, aprīlī Svari varēs viegli iekārtoties strādāt citā jomā. Tikai esiet uzmanīgi Jauna Mēness un Pilnmēness laikā, citādi iedzīvosieties lielās problēmās.

Šķir nākamo lapu un uzzini mīlestības horoskopu!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...