Jauns Mēness Vērša zīmē. Meklēsim harmoniju!

30-03-2017

sieviete_meness


Mēness horoskops ceturtdienai. Pieņem tikai pārdomātus lēmumus

Mēness atrodas pieauguma fāzē. Šī ir 4.diena Mēness kalendārā. Mēness ir Vērša zīmē.

Mēness Vērša zīmē
Šis periods piemērots peļņas plānošanai, finanšu jautājumu risināšanai. Šajā periodā nepieciešams nostiprināt savu sociālo un materiālo stāvokli, veikt kapitālieguldījumus.

Šo laiku var izmantot skaistu vai izturīgu ilgtermiņa lietošanas priekšmetu, piemēram, mēbeļu vai nekustamā īpašuma iegādei.

4.Mēness diena
Šai Mēness dienai ir divējāds raksturs – tā ir pozitīva un negatīva vienlaikus. Jācenšas nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.

Nav ieteicams grupveida darbs. Labvēlīga diena, lai izvērtētu savus spēkus, izanalizējot un ieplānojot to, ko jūs varēsiet īstenot nākotnē.

Šajā dienā nepieciešams izvērtēt katru soli, samērojot visus “par” un “pret”. Galvenais ievērot harmoniju visās dzīves sfērās.

VISU MĒNESS DIENU NOZĪME

1. LĪDZ 5. MĒNESS DIENA

6. LĪDZ 10. MĒNESS DIENA

11. LĪDZ 15. MĒNESS DIENA

16. LĪDZ 20. DIENA

21. LĪDZ 25.DIENA

26. LĪDZ 30. DIENA

Augošs Mēness
Cilvēkiem uzlabojas pašsajūta, uzlabojas noskaņojums, fiziskā un emocionālā aktivitāte. Cilvēks kļūst enerģiskāks un veiksmīgāks.

Tieši tāpēc šajā emocionālā un fiziskā kāpuma periodā ir nepieciešams plānot visus savus svarīgākos un atbildīgākos darbus.

Nedēļas dienas ietekme
Nedēļas diena – ceturtdiena palīdzēs jums nostiprināt jūsu autoritāti, paaugstināt pašvērtējumu un ticību saviem spēkiem.

Avots: “mirkosmosa.ru”

loading...