Mēness horoskops trešdienai. Veiksme smaidīs garīgā darba veicējiem

28-03-2017

meness

Mēness atrodas pieauguma fāzē. Šī ir 3. diena Mēness kalendārā. Mēness ir Auna zīmē.

Mēness Auna zīmē
Šim laikam raksturīga paaugstināta impulsivitāte, steiga, kas robežojas ar neapdomību. Labāk atlikt lietas, kas prasa precizitāti un pārdomāti, jo tad, ja netiks ņemts vērā kāds sīkums, tas noteikti radīs negatīvas sekas.

Svarīgas sarunas vai līgumu slēgšana var izjukt burtiski nieka dēļ. Ļoti liela dažāda veida konfrontācija, kas var beigties ar nelaimes gadījumu. Jāuzmanās no uguns un asiem priekšmetiem.

3.Mēness diena
Cīņas, agresivitātes un uzstājības diena. Iespējama konfliktu saasināšanās pat starp tuviem cilvēkiem.

Lai nenokaitētu atmosfēru un nebojātu garastāvokli ne sev, ne apkārtējiem, vēlams pielikt maksimumu pūļu, lai apspiestu negatīvās emocijas, novirzot savu enerģiju uz fiziskajiem vingrinājumiem.

Augošs Mēness
Pirmā Mēness fāze ilgst no Jauna Mēness līdz Mēness pirmās ceturtdaļas sākumam (otrās fāzes sākumam). Pirmajai fāzei ir raksturīga enerģijas palielināšanās ieplānoto darbu veikšanai.

Šajā periodā ieteicams būvēt plānus un sākt jaunus projektus, uzmanīgi risināt problēmas gan nākamajam periodam, gan tās, kuras palikušas neatrisinātasno iepriekšējā Mēness mēneša.

Fizioloģiskā līmenī pirmajā Mēness fāzē organisms uzkrāj spēkus. Pagaidām enerģiskums vēl ir diezgan mazs visās dzīves sfērās, tostarp pašsajūtas, personīgās dzīves vai biznesa jomās.

Tāpat kā darbā personīgajā sfērā iestājas pašreizējo attiecību pārvērtēšana un, pilnīgi iespējams, to pāreja augstākā līmenī. Strauji veidojas jauni sakari un pazīšanās. Līdztekus Mēness pieaugumam palielinās arī dzīves enerģija.

Nedēļas dienas ietekme
Nedēļas dienas – trešdienas aizgādnis ir Merkurs, dievu vēstnesis. Trešdien veiksme pirmkārt gaida visus, kas strādā garīgu darbu. Var paveikt līdz galam iepriekš atliktos darbus. Trešdiena vispār ir ļoti laba jebkuram darba veidam. Īpaši viegli padodas aprēķini, darbs ar datoru, lielu datu daudzumu.

Trešdiena ir labvēlīga, lai slēgtu līgumus, savienības un komunikācijas ziņā. Diena ir piemērota nepadarīto darbu veikšanai – tās laikā jūs varēsiet daudz paveikt, lai maksimāli izbrīvētu nedēļas otro pusi.

Avots: “mirkosmosa.ru”

loading...

1 Comment

  1. Antra 29.03.2017 at 07:54 - Atbildēt

    Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.
    Ne katrs var atļauties maksājot uzreiz nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Aizbraukt ceļojumā uz vietu, kurp sirds velk. Iekārtot savu ģimenes ligzdiņu bez mētāšanās pa īrētiem dzīvokļiem vai nelienot banku kredītu verdzībā uz 30 gadiem. Uzburt mājās pievilcīgu vidi un uzturēt pie sevis krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 140 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Ienāc un laimē savu Džekpotu: http://bit.ly/2en6QyG