Zvaigžņu lutekļi septembrī – piecām horoskopa zīmēm rudens sākumā ārkārtīgi veiksies!

26-08-2020

2020. gada septembris solās būt interesants un piesātināts laiks. Astrologi stāsta par zodiaka zīmēm, kuras gaida liela veiksme rudens sākumā.

Ja tevis šai uzskaitījumā nav, nesatraucies. Nekavējoties piesaistīt veiksmi grūtā situācijā palīdzēs trīs vienkāršas metodes. No universālajām astrologu rekomendācijām jāizceļ padoms komunicēt ar pozitīviem cilvēkiem. Ja apkārt ir toksiskas un nepatīkamas personības, pat veiksmīgi cilvēki var saskarties ar lielām grūtībām.Vērsis

Vērsim uzsmaidīs veiksme biznesa jomā. Septembrī zvaigznes pieņems ideālu stāvokli, tāpēc Vērsim uzlabosies atmiņa un uzmanība, radīsies tieksme pēc zināšanām un jaunas dzīves pieredzes iegūšanas. Ļoti noderīgi būs veltīt laiku komandējumiem, apmeklēt nezināmas vietas, iepazīties ar jauniem cilvēkiem un apmainīties ar pieredzi, emocijām.

Septembrī Vērši kļūs produktīvāki radošajā virzienā. Tas ir lielisks laiks svarīgu lēmumu pieņemšanai biznesā un darbā, jauniem projektiem un mēģinājumiem atrast jaunu iedvesmu. Būs daudz vieglāk strādāt gan komandā, gan vienatnē. Galvenais ir izvairīties no veltas laika tērēšanas. Labāk paņemt atvaļinājumu no sociālajiem tīkliem.

Vēzis

Vēžiem ļoti veiksies lielākajā daļā dzīves sfēru, jo zvaigznes un planētas lielā mērā pastiprinās šo cilvēku intuīciju.

Viņu sestā sajūta ne reizi vien glābs viņus no problēmām un virzīs pa pareizo ceļu. Tikai jāiemācās ieklausīties iekšējā balsī. Lielākā daļa problēmu tiks atrisinātas vienkārši, izzudīs iekšēja disharmonija.

Tāpat astrologi stingri iesaka Vēžiem šajā mēnesī tikt galā ar veselības problēmām. Septembrī vērts nodarboties ar atveseļošanās procedūrām, radīt jaunus, noderīgus ieradumus un atbrīvoties no kaitīgajiem.

Skorpions

Skorpioni droši vien kļūs par visveiksmīgākajiem cilvēkiem mīlestībā un attiecībās. Vispirms paveiksies tiem, kuri meklē mīlestību. Zvaigznes un planētas nogādās šos cilvēkus pa pareizo ceļu, atvedot viņus pie tā, kurš var kļūt par viņu otro pusīti.

Septembris arī ir lielisks laiks, lai uzlabotu jau esošās attiecības. Astrologi iesaka Skorpioniem vairāk laika pavadīt kopā ar iemīļotajiem. Var doties ceļojumos, nodarboties ar mājas darbiem.

Skorpionu harisma palielināsies, sākot ar septembra pirmajiem datumiem. Mēneša beigās šo cilvēku pievilcīgums sasniegs apogeju. Jāizmanto brīdis, lai nepalaistu garām savu izdevību.

Mežāzis

Zvaigžņu un planētu stāvoklis Mežāžiem palīdzēs ieviest vajadzīgās pārmaiņas. Iestājas globālo pārmaiņu laiks, bet reāli pozitīvas būs tikai tās, kas liek darboties pašiem Mežāžiem. Tas ir labvēlīgs periods attiecību izbeigšanai, jaunas mīlestības uzsākšanai, mājas iekārtojuma atjaunošanai.

Lielus panākumus gūs tie Mežāži, kuri zina, ko vēlas no dzīves. Tas ir laiks, kad ir iespēja kļūt brīviem. Svarīgi ir nodarboties ar to, kas patīk un pie kā tiecas dvēsele. Astrologi iesaka piesargāties no toksiskiem cilvēkiem un sasteigtiem lēmumiem.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram septembrī vislabāk doties atvaļinājumā. Tas ir ideāls laiks relaksācijai, garīgiem meklējumiem, mīlestībai. Zvaigznes un planētas paaugstinās Ūdensvīru intelektuālos un enerģētiskos rādītājus, stiprinās veselību un palīdzēs radošajā procesā.

Ja neizdosies atpūsties, nekas briesmīgs. Darbā un biznesā šo cilvēku arī gaida panākumi.

Tikai jāatceras, ka viss atkarīgs nevis no nejaušības, bet gan no ieguldītajām pūlēm. Lai izvairītos no nepatīkamām sekām, ir vērts rūpīgi apsvērt visas savas darbības. Zvaigznes palīdzēs uzdevumu plānošanā, nostiprinās šīs zīmes pārstāvju garīgos spēkus.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Bīstamākās dienas SEPTEMBRĪ. Kurām horsokopa zīmēm īpaši jāpiesargājas?

Meitenes, uzmanību! Šajās horoskopa zīmes dzimuši puiši būs uzticīgi vīri

Augusta beigas būs naudīgas visām horoskopa zīmēm. Tikai – katrai atšķirīgi!

loading...