Zodiaka zīmes, kas jūnijā satiks savu lielo mīlu. Kuras tās ir?

06-06-2019

paris_horoskops


Ikvienam cilvēkam gribas iegūt patiesu mīlestību, abpusēji spēcīgas jūtas, atrast savu otro pusīti.

Vairāku zodiaka zīmju pārstāvjiem šāgada jūnijā izdosies sastapt savu ilgi gaidīto mīlestību, un tas var notikt visnegaidītākajā veidā.

Bet tas nenozīmē, ka tagad var sēdēt ar klēpī saliktām rokām, ja reiz zvaigznes tā solījušas – cilvēkam pašam ir kaut kas jādara, lai satiktu lielo mīlu.

Zvaigznes vienkārši sola labu iznākumu darbībām, kas tiks īstenotas. Bet tie, kas paši nevirzīsies uz savu mērķi, neko nesaņems pat tad, ja horoskops bijis daudzsološs.

Lūk, 3 zodiaka zīmes, kuras šomēnes gaida laime mīlestībā:

Vēzis
Vēzis 2019.gada jūnijā mīlestības jomā piedzīvos īstu cunami. Interesantākais un pārsteidzošākais būs tas, ka otrā pusīte jau sen ir bijusi blakus, cilvēks no tuvu paziņu loka, taču agrāk ar viņu Vēzim mīlas jūtas neveidojās.

Tas būs īsts notikumu virpulis, viss attīstīsies ļoti strauji. Svarīgi ir no tā nebaidīties, bet doties pretim, spert abpusējus soļus – tikai tā varēs noskaidrot, vai šis cilvēks ir īstais.

Turklāt vienīgi tā varēs noteikt, vai attiecības kļūs par aizsākumu ilggadējai laulībai vai būs tikai viegls vasaras romāns.

Bet jebkurā gadījumā tas būs apburošs un kaislīgs mīlas stāsts.Jaunava
Jaunava savu otro pusīti satiks starp jauniem paziņām – tā būs abpusēja mīlestība no pirmā acu uzmetiena.

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji savu mīļoto satiks atpūšoties, atvaļinājumā, piknikā vai kafejnīcā brīvdienā, pastaigā pēc darba dienas.

Tāpēc vienmēr esi pilnā parādes formā, neatslābsti. Nevajag izvairīties no jauniem paziņām, no cilvēka, kas, iespējams, negaidīti pienāks klāt uz ielas vai rindā veikalā un gribēs iepazīties.

Šāda iepazīšanās jau pēc vairākām nedēļām izvērtīsies par pilnvērtīgām stiprām attiecībām.

Strēlnieks
Strēlniekam vairāki potenciālie mīlestība ir bijuši blakus jau ilgu laiku.

Vieglas abpusējas simpātijas jūnijā izveidosies uzreiz ar vairākiem paziņām. Nāksies rūpīgi un uzmanīgi izsvērt, kurš būs atbilstošākais partneris turpmākajai kopdzīvei, un izdarīt pareizo izvēli.

Nevajag mētāties ar mīlas vārdiņiem un pārlieku centrēties uz romantiku – šajā gadījumā daudz svarīgākas ir kopējas intereses un kopēja interesanta laika pavadīšana.

Avots: “zen.yandex.ru”

loading...

3 Comments

 1. Anonymous 06.06.2019 at 14:34 - Atbildēt

  Cerēsim,ka šis jūnijs būs laimīgais!!

  • sieviete 06.06.2019 at 15:30 - Atbildēt

   NOTEIKTI BŪS!

 2. Serf 07.06.2019 at 02:28 - Atbildēt

  Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!zs