Četras zodiaka zīmes ar dzelžaināko raksturu. Kuram piemīt stiprākais gribasspēks?

08-01-2018

amurs

Šo zodiaka zīmju gribasspēks ar kļūt par īstu pārsteigumu apkārtējiem. Bet ar viņiem noteikti labāk draudzēties nevis karot. Vienkārši tāpēc, ka viņi vienmēr panāk savu!

Auns (21. marts – 19.aprīlis)
Auni ir īsti dumpinieki, vienmēr gatavi aizstāvēt savus ideālus. Viņi pārāk ciena paši savu personību, lai ļautu kādam sev draudēt vai diktēt savu gribu.

Tomēr, kā jau īsts supervaronis, Auns nekad netērē enerģiju, lai darītu ļaunu cilvēkiem. Tu nekad no Auna nesagaidīsi cietsirdību vai ietiepību tikai tāpēc, ka viņam gadījies slikts garastāvoklis. Bet tev būs stipri neveicies, ja kaut ar vārdiņu aizvainosi viņu vai viņam tuvos cilvēkus!

versis
Vērsis (20. aprīlis – 20. maijs)

Maz ticams, ka, skatoties uz maigo un labsirdīgo Vērsi, tu nojautīsi viņa nesalaužamo gribu. Bet nespried par grāmatu pēc vāciņa!

Vērši ārkārtīgi saniknojas, ja pamana, ka kāds dara pāri viņu mīļotajiem cilvēkiem. Tas attiecas ne tikai uz cilvēkiem, bet arī uz lietām. Pamēģini atņemt Vērsim to, kas viņam likumīgi pieder, un vienā mirklī ieraudzīsi satrakojušos bulli!

mezazis1
Mežāzis (20. decembris – 19. janvāris)

Mežāža gribasspēks parādās tajā, kā viņš turas tradīciju rāmjos, turklāt dara to pats savā labā. Viņš lieliski saprot, ka maz ir cilvēku, kas grib dzirdēt visu patiesību. Tāpēc Mežāži parasti izturas diezgan atturīgi un piesardzīgi.

Ārēji vēsie Mežāži izceļas ar principiālo pieeju cilvēkiem. Tas palīdz šīs zīmes pārstāvjiem norobežoties no tiem, kuri kaut kādā veidā mēģina pazemināt viņu pašvērtējumu. Ja blpķēt nedraugus neizdodas, Mežāzis sāk rīkoties. Un tad gan labāk turies no viņa tālāk!

udensvirs
Ūdensvīrs (20. janvāris – 18. februāris)

Ūdensvīra izturēšanās kaut kādā ziņā atgādina Mežāža vienaldzīgo attieksmi. Bet parādās tā tikai tad, kad šīs zīmes pārstāvis baidās, ka viņu pienācīgi nenovērtēs.

Tas nenozīmē, ka Ūdensvīram nav vajadzīgi draugi. Drīzāk viņš baidās, ka daži cilvēki izdarīs nepareizus secinājumus, pirms iepazīs viņu labāk.

Tieši tāpēc Ūdensvīrs var būt diezgan stingrs un prasīgs pret tevi iepazīšanās sākumā. Bet, jo tuvākas kļūs jūsu attiecības, jo draudzīgāks un atklātāks viņš kļūs.

loading...