Zinātniski pierādīts: vīrietis iemīlas tikai tajā sievietē, kam piemīt šī īpašība. Kura tā ir?

14-01-2019

paris_ziema3


Daudzas sievietes ne reizi sev uzdevušas jautājumu: kādām dāmām vīrieši dod priekšroku. Tajās, kuras staigā augstos papēžos un ar grimu 24 stundas diennaktī? Vai varbūt stiprajam dzimumam patīk trauslas, jūtīgas sievietes, kuras ir jāaizsargā? Patiesībā tie visi ir ārēji atribūti.

Vīriešus pirmkārt piesaistās tās, kam piemīt tikai viena īpašība. Tas nav ne izcils apģērbs, ne kuplas krūtis, ne ideāls manikīrs vai uzpumpētas lūpas. Un pat ne kājas līdz ausīm!

Uzmanību! Attiecību speciālisti pēc ilgiem un skrupuloziem pētījumiem nonāca pie secinājuma, ka patiesībā vīrieši iemīlas…laimē! Esi pārsteigts? Bet mēs nemaz. Vai tad tas ir dīvaini, ka gan vīriešus, gan sievietes piesaista priecīgs cilvēks? No viņā starojošās pozitīvās emocijas ļauj saprast vienu: ar šādu cilvēku jebkurš būs laimīgs.

Piekritīsi, ka ikviens no mums pēc dabas ir nedaudz egoists. Un, izvēloties partneri, mēs pirmkārt domājam par savu labklājību. Skatoties uz laimīgu cilvēku, mēs zemapziņas līmenī nonākam pie secinājuma, ka blakus tādam partnerim mēs būsim laimīgi.

Dabiski, ka laime katram ir visai izplūdis jēdziens. Bet, ja vispārina, tad visiem cilvēkiem, kuros iemīlas, piemīt šādas īpašības:

1. Viņi neaizraujas ar citu kritizēšanu
Skatoties uz laimīgu cilvēku, tu izjūti vieglumu. Viņš neskumst bez iemesla, nežēlojas par pasauli/valdību/ļauniem cilvēkiem. Viņam ir labi vienmēr un visur. Viņš ir laimīgs tikai tāpēc vien, ka dzīvo šajā pasaulē un viņam ir iespēja redzēt visu apkārtējo.

Instinkti piesaista mūs tiem cilvēkiem, kas var darīt mūs laimīgus!

2. Viņi smaida
Psihologi veica interesantu eksperimentu. Respondentiem parādīja daļu fotogrāfiju, kurās cilvēki smaida, un daļu fotogrāfiju, kurās cilvēki ir nopietni. Pēc tam eksperimenta dalībniekiem lūdza atbildēt, kuri cilvēki viņiem šķiet simpātiskāki. Rezultāts nebija pārsteidzošs: pievilcīgāki viņiem likās smaidoši ļaudis, pat neraugoties uz to, ka nopietnie “konkurenti” pēc izskata bija simpātiskāki.

3. Viņi attiecas pret cilvēkiem labāk nekā citi
Birojā jauniņais? “Kaut kāds dīvains”. Jauns cilvēks vēlas iepazīties ar tevi uz ielas? “Ķēms”. Cik bieži mēs piekarinām birkas cilvēkam, pirms vēl neesam viņu iepazinuši! Šā iemesla dēļ tiek augsti vērtēti ļaudis, kuri maksimāli pozitīvi attiecas pret apkārtējiem.

4. Viņi prot runāt ne tikai par sevi
No tava sociālo tīkla konta var uzzināt, kas tev patīk, un ko tu ciest nevari. Bet ko saskarsme ar tevi var dot citam cilvēkam? Ja tu proti uzlabot garastāvokli, dāvāt prieku un izraisīt smaidu, tā ir dārga manta!

5. Saskata labo tur, kur citi redz slikto
Riebīgi laikapstākļi. Visi tā to redz. Bet kāpēc koncentrēties uz negatīvo, kad var parunāt par kaut ko patīkamu? Cilvēki ar šādu pozīciju piesaista apkārtējos.

Iedomāsimies, ka vīrietis ir uzaicinājis divas sievietes uz vienu un to pašu filmu. Filma nebija diez cik interesanta. Pirmā sieviete uzreiz saviebās un teica, ka “tā ir pilnīga atpalicība”. Protams, ka mūsu kavalieris sajutās kā neveiksminieks. Bet otrā sieviete bija vienisprātis ar savu pavadoni, ka “šī filma diez kas nav”, bet ierosināja, ka varētu gūt patīkamus iespaidus, vakarā dodoties uz konditoreju.

Uzmini, kurā no sievietēm iemīlējās vīrietis?

Britu psihoterapeits Alens de Botons daudz uzmanības pievērš attiecībām starp dzimumiem. Vienā no savām publikācijām viņš rezumē: “Instinkti piesaista mūs tiem cilvēkiem, kas var darīt mūs laimīgus”.

Tādējādi var izdarīt secinājumu, ka iemīlas nevis tajos, kuri ir ārēji skaisti, bet tajos, kas var dāvāt siltumu un gādību! Bet vai tu tam piekrīti?

Avots: “fabiosa.ru”

loading...