Zīmīgs ticējums: kāpēc nedrīkst atstāt pa nakti netīrus traukus?

09-09-2019

Pirmajā brīdī netīros traukos šķietami nav nekā slikta, bet daudzi ticējumi norāda, ka labāk vakarā tos nomazgāt, pat ja ļoti, ļoti negribas. Reizēm tiešām nav spēka to darīt, bet vajadzētu piespiesties, norāda ezoteriķi.

Senatnē cilvēki centās neatstāt nemazgātus traukus uz otru dienu, tāpat arī neatlikt svarīgus mājas darbus uz vēlāku laiku. Mājas uzkopšana un atbrīvošanās no krāmiem palīdz piesaistīt veiksmi un aktivizēt finanšu plūsmas, tāpēc māju vienmēr jātur tīru.

Vispārējais skaidrojums
Uzskatīja, ka pirms došanās pie miera noteikti jānomazgā trauki, lai nākotnē nebūtu daudz strīdu – tie draudot jau nākamajā dienā. Var parādīties neizskaidrojamas domstarpības pāra starpā vai starp vecākiem un bērniem.

Senatnē cilvēki uzskatīja: ja vakarā nenomazgāsi traukus, tie piesaistīs mājai tumšos spēkus, kuriem ļoti iet pie sirds nekārtība. Tas negatīvi ietekmēs pašsajūtu un veselību.

Ja netīrus traukus atstāj jauna, neprecēta sieviete, tie var atbaidīt veiksmi mīlas dzīvē. Var izjukt norunāta satikšanās, iepaticies vīrietis var pēkšņi atsalt.

Ja meklē darbu, vari nerēķināties ar panākumiem, ja vakarā atstāj nenomazgātus traukus.

Ja kaut kur gatavojies nākamajā dienā braukt, trauki noteikti jānomazgā, lai ceļā nerastos problēmas.

Skaidrojums pēc trauka veida
Ja atstāj daudz karošu un dakšiņu – var sākties netīras baumas, skandāli darbā un nesaprašanās ģimenē. Ezoteriķi uzstāj, ka tieši karotes un dakšiņas jānomazgā obligāti.

Vakarā nenomazgātas krūzītes draud ar naudas problēmām. No tām var izvairīties, ja neļausi sev lieki tērēt naudu, neriskēt nākamajā dienā.

Ja nu gadījies traukus atstāt nenomazgātus, tos jānomazgā pēc iespējas ātrāk nākamajā dienā, bet bez steigas, jo sasisti netīri trauki nozīmē lielu problēmu iespējamību.

Gadījumā, ja nemazgāti paliek tikai nedaudzi priekšmeti, var rasties neliels strīds starp dzīvesbiedriem.

Savukārt nemazgāti naži draud ar nopietnām veselības problēmām, veiksmes un motivācijas zudumu.

Avots: “Esotericblog”

loading...