Zīlēšana ar bildēm. Izvēlies augli un uzzini, vai tava vēlēšanās piepildīsies!

10-08-2019

Pļaviņas vidū stāv koka, kurā aug visdažādākie augļi. Tas ir vēlmju koks. Aizver acis, iedomājies vēlēšanos un izvēlies augli, kas nesīs veiksmi un pateiks, vai šī vēlēšanās piepildīsies!
Kuru izvēlēsies

1. PLŪME
Tavā dzīvē pastāvīgi jūtamas Visuma zīmes Un tu gaidi kārtējo norādi? Tas, ka izvēlējies plūmi, arī ir šī zīme. Pienācis laiks, lai šī vēlēšanās piepildītos. Viss būs labi, nebaidies ne no kā.

2. BANĀNS
Melnā josla tavā dzīvē ir beigusies. Sākas veiksmes periods. Drīzumā sagaidīsi patīkamas ziņas, turklāt, iespējams, vairākas. Vēlēšanās piepildīsies, pateicoties tavai pieredzei.

3. APELSĪNS
Visums tevi ir sadzirdējis, bet vēlēšanās nepiepildīsies pilnībā. Tā kaut ko interesantu pasaka par tevi pašu. Uzticies Visumam un viss būs labāk nekā tu varēji iedomāties!

4. ANANASS
Viss notiek uz labu. Pat ja šķiet, ka viss pagalam, tas tā nav. Tava vēlēšanās noteikti piepildīsies. Bet nevajag sēdēt un gaidīt brīnumus, jāstrādā, lai tas notiktu!

5. ĀBOLS
Ja izvēlējies sarkano ābolu, zini – Visums šobrīd ir noskaņots ļoti labvēlīgi pret tevi! Nelaid garām savu iespēju. Vēlmes piepildīsies, galvenais ticēt tām no visas sirds.

Avots: “Esotericblog”

loading...