Ziedu tests. Uzzini, ko par tevi pavēsta mīļākās puķes!

13-01-2021

Katrai sievietei ir iemīļotie ziedi. Izdibini, kādas puķes patīk tavām draudzenēm, un tu gūsi priekšstatu par viņu raksturu. Varbūt pat uzzināsi kaut ko jaunu.

Lasi un uzzini, ko pauž ziedi!

ewallpics.com;

Rozes

Šai sievietei ir savs stils. Viņa ir lepna un vienmēr ietur distanci. Apkārtējie jūt, ka šī būtne spējīga izlaist arī nagus – gluži kā dzeloņus. Ballītēs labprāt paspīd ar savu aso prātu un izglītību.

Vienīgi tas, kurš izpelnījies godu būt par šīs būtnes tuvu draugu un uzticības personu, parasti zina ari to, cik noslēpumaini skaista ir viņas dvēsele. Tā mēdz būt romantiska, labprāt apbur un grib būt apburta.

Tulpes

tulpes
Šī ir uzticama dzīvesbiedrene un draudzene. Krīzes situācijās saglabā aukstasinību un skaidru galvu. Šai būtnei patīk atpūta dabā, telts piejūras un pastaiga mežā – viņa allaž sapņo par šādām izklaidēm. Dzīves kredo – baudīt to, kas ir pieejams.

Neļķes

nelkes
Šādu sievieti labāk neizaicināt. Viņa parasti palīdz tiem, kuri lūdz atbalstu, taču nelokāmi virzās uz savu mērķi, nevairīdamās nekādu šķēršļu. Un droši zina, ko grib.

Saulespuķe

saulespuku
Šī persona ir optimiste, kura izstaro dzīvesprieku un enerģiju – gluži kā saule. Viņai patīk katru nākamo dienu pavadīt citādi nekā iepriekšējo. Tā ir piedzīvojumu meklētāja, kurai gribas iekarot vēl neiekarotas virsotnes sportā, savā profesijā, draudzībā. Viņas devīze – baudas un asas izjūtas. Šī būtne lieliski pārzina izklaides.

Gerberas

gerberas
Labākā draudzene, kādu iespējams vēlēties. Māte, kura dievina savus bērnus. Sieva, aiz kuras muguras vīrs jūtas kā aiz akmens sienas. Viņa ir savas ģimenes mugurkauls.

Orhidejas

orhideja
Šī būtne ir mākslu pielūdzēja. Viņu var sastapt izstādēs vai operā. Mocarts un Bēthovens šai personai patīk tikpat labi kā orhidejas. Tā ir spilgta individualitāte, viņas stils parasti ir ne¬daudz ekstravagants. Taču orhideja izceļas tikai tad, ja nenogrimst citu puķu jūrā.

Vijolītes

vijolites
Maiga, mīļa un sirsnīga būtne. Tam, kurš sagribēs tuvāk iepazīties ar vijolīšu mīļotāju, būs nepieciešama pacietība. Šī persona ir uzmanīga un piesardzīgi izturas pret tiem, kuri vēlas ar viņu draudzēties. Romantiska un sapņaina būdama, viņa pēc pusdienām labprāt paspēlē klavieres vai palasa labu grāmatu. Ļoti apdāvināta, juteklīga, ar dzīvu iztēli.

loading...

2 Comments

  1. Aigars 05.10.2016 at 22:09 - Atbildēt

    Vācu grupu pelnīšanai kopā. Nav nekāds MLM, kura organizatori pieprasa, lai saviem radiem un draugiem mēģini iesmērēt ne pārāk noderīgas lietas ar milzīgu uzcenojumu. Reāla shēma kā tikt pie pīrāga gabala, kuru sev cep loteriju organizētāji – līdzīgi kā tu pērc OCTA savam auto pie apdrošināšanas brokera, kurš piemeklē lētāko piedāvājumu, loteriju brokeris piedāvā progresīvu veidu kā vienkārši cilvēki, apvienojoties grupās, vari būtiski palielināt savas izredzes laimēt tādās lielās loterijās kā EuroJackPot, PowerBall, EuroMillion utml. Šie ir šobrīd (visticamāk, pagaidām) vienīgie, kuri piedāvā tādu opciju kā “sindikāti”, kuros apvienojas 100, 1000, varbūt pat vairāk interesentu un par vienādu summu iegādājas 1000, 5000, varbūt pat 10000-20000 loteriju biļetes, dramatiski palielinot izredzes tikt pie galvenā laimesta. Protams, paliek jautājums laimesta lielumā, kuru mēs pēc tam saņemam, bet ir jāpiekrīt, ka šāda riska sadalīšanas stratēģija, darbojoties līdzīgi kā apdrošināšana, pierādījusi sevi vairākkārt, nodrošinot iesaistītos ar varbūt ne pārāk lieliem, desmitos un simtos tūkstošos mērāmiem, bet tomēr jūtamiem ienākumiem. Ja kļuva interesanti, nāc un uzspēlē arī tu. Piereģistrējoties saņemsi loterijas biļeti par brīvu. http://ej.uz/v79y

  2. basv 10.03.2020 at 00:36 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bitly.kr/energia Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!