Žestu valodas tests. Kura no sievietēm melo?

27-10-2020

Vai protat lasīt neverbālo runu? Savstarpējā saikne ir ne tikai mūsu izrunātie vārdi, bet arī dažādi ķermeņa valodas interpretācijas veidi. Tas, ko mēs domājam un kas mēs esam, ir saistīts arī ar ķermeņa kustībām un pat mazāko žestu.

Šī signāla tipa pareiza lasīšana ievērojami atvieglo dzīvi, bet šī spēja ir jāiemācās.

Neverbālā runa reizēm var izstāstīt vairāk nekā tūkstoš vārdu. Cilvēks saka vienu, bet viņa uzvedība vai sejas izteiksme var norādīt uz kaut ko pavisam citu.

Vai varat izlasīt tik neskaidrus ziņojumus? To var viegli pārbaudīt. Vienkārši atrisiniet šo mīklu!

Zīmējumā mēs redzam vienu un to pašu sievieti, bet četrās dažādās pozās. Uzdevums – pamatojoties uz attēlā redzamo žestu, noteikt, kura no sievietēm melo.

Kura no viņām ko slēpj? Atlasiet tikai vienu opciju: 1, 2, 3 vai 4.

Sieviete #1

Viņas atvērtās plaukstas norāda uz to, ka viņa pati par sevi ir ļoti atklāts cilvēks, un, visticamāk, necieš melus. Daži cilvēki neuzticas tiem, kuri pārrunu laikā stipri žestikulē, bet tas parasti notiek pilnīgi neapzināti un neko nenozīmē. Viņa nemelo.

Sieviete #2

Viņas ķermeņa poza norāda uz to, ka viņa ir pārāk aizdomīga. Nervozais ieradums aizskart ausi var norādīt uz to, ka viņa grib jūs apmānīt vai vismaz mēģinās nepateikt patiesību. Viņa var samelot, bet ne vienmēr uzzināsiet, ko viņa no jums slēpj.

Sieviete #3

Viss norāda uz to, ka tā ir ideāla izvēle. Viņa prot pacietīgi klausīties un analizēt katru vārdu. Zoda atbalsts ir vislabākais pierādījums. Tā ir patiesa sieviete, viņai nav iemesla melot.

Sieviete #4

Viņas ķermeņa valoda norāda, ka tieši viņa var būt mele. Par to liecina neievērojams, bet būtisks signāls. Eksperti nešaubās, ka aizsegt muti ir pirmais signāls, ko no jums kaut ko slēpj. No visiem variantiem šis ir acīmredzams melu piemērs!

Avots: “Esotericblog”LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Izvēlies pušķi un uzzini, kas jādara veiksmei un panākumiem!

TESTS. Izvēlies zvaigzni un uzzini, kad piepildīsies tava vēlēšanās!

TESTS. Cik īstu Svaru zīmes pārstāvja īpašību tev piemīt? + Skaidrojumi arī par citām horoskopa zīmēm!

loading...