Izsapņo savu vīrieti! Desmit zelta padomi mīlestības piesaistīšanai

30-10-2019

milestiba

1. Vienmēr pamosties ar smaidu. Padomā par to, ka tevi šodien gaida brīnišķīga. Iemācies priecāties par jebkuru sīkumu un pozitīvās emocijas izspiedīs no dzīves nevajadzīgo negatīvu.

2. Pulcē sev apkārt tikai gaišus, pozitīvi noskaņotus cilvēkus.

3. Iemācies būt interesants pats sev. Pastāvīgi attīsties, centies katru dienu uzzināt kaut ko jaunu, atceries – cilvēks, kam nav garlaicīgi pašam ar sevi, vienmēr izraisa citu cilvēku interesi.

4. Dari tikai to, kas nes tev prieku, mīlestību un laimi. Protams, pastāv lietas un notikumi, no kuriem praktiski nevar izvairīties, ir cilvēki, ar kuriem nevēloties nākas saskarties. Šajā gadījumā pacenties atrast viņos pašu labāko un turpmāk vērsies tikai pie šīm pozitīvajām pusēm. Ļoti drīz tu ievērosi, kā mainās tavs garastāvoklis, attiecības uzlabosies un tu sajutīsies viegli un komfortabli.

6. Nezaudē iekšējo harmoniju. Ja sajūti, ka tevi pārņem baiļu, naida vai aizkaitinājuma jūtas, centies ātrāk pārslēgties uz pozitīvo – spilgtām un patīkamām atmiņām, mīļotā cilvēka tēlu, sapni. Tā tu varēsi aizsargāt sevi no nepatikšanām, kuras nemainīgi piesaista negatīvās emocijas.

7. Savāc vecas bijušo mīļoto fotogrāfijas, atmiņas, kas izraisa tev sāpes. Ieliec tās kastītē, pārsien tās ar sarkanu lentu un noliec antresolā. Fenšui speciālisti apgalvo, ka tādējādi tu varēsi pielikt punktu pagājušajām attiecībām un atvērties jaunām jūtām.

8. Sapņo ar mīlestību. Krāsaini un spilgti, līdz mazākajām detaļām uzzīmē savā iztēlē laimes ainas. Skaidri iztēlojies sev cilvēku, kuru gribētu redzēt blakus. Izspēlē savās domās veselus sižetus, kuros mīļotais uzvestos tieši tā, kā tu gribi. Jūsu prasība noteikti tiks sadzirdēt

9. Uz skaistas papīra lapas izvērsti apraksti vīrieti, kuru vēlētos satikt. Pacenties aptvert visas iespējamās īpašības – ārieni, raksturu, runas manieri, ģērbšanās stilu. Atbildi uz jautājumiem – kur viņš strādā, cik nopelna, kādi ir viņa draugi, paradumi, aizraušanās, dvēseliskās kvalitātes. Vai viņš prot just līdzi, būt uzticīgs, vai viņam ir humora un takta izjūta. Jo plašāk tu aprakstīsi nākamā mīļotā portretu, jo precīzāk tiks izpildīts tavs “pasūtījums”.

10. Izveido vēlēšanos karti. Ja mīlestība tev spēlē izšķirošo lomu, tad liela plakāta centrā novieto savu fotogrāfiju blakus vīrietim, kura ārējais izskats tev patīk. Apkārt jūsu pārim novieto visus laimes atribūtus. Atrodi mājas attēlu, kurā tu gribētu dzīvot un audzināt bērnus, naudu, automašīnu, aizraujošus ceļojumus. Piekar karti redzamā vietā, biežāk aplūko to un sapņo. Vizualizācija ir viens spēcīgākajiem veidiem pārvērst fantāziju realitātē.

loading...

2 Comments

  1. Antra 25.05.2017 at 15:38 - Atbildēt

    Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos vairāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Vairumam sen jau ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu.
    Ne katrs var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, labu auto, uzturēt pie saviem sāniem krāšņu sievieti. Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Nāc caur šo saiti un saņem vienu biļeti bez maksas: http://bit.ly/2en6QyG

  2. Lelde 30.10.2019 at 17:00 - Atbildēt

    Tikmēr tev katru dienu iestājas kārtējais rīts, kad mosties, saproti, ka atkal būs jāsteidzas uz darbu, kurš nepatīk, kurā netiec novērtēts ne morāli, ne materiāli. Atverot acis redzi sev blakus cilvēku, attiecības ar kuru jau sen vairs nesniedz gandarījumu, bet esi zaudējis cerību satikt un būt kopā ar labāku, sev piemērotāku? Kad pēdējo reizi biji ceļojumā? Iepirkties no sirds, tā, ka nenākas knapināties? Kad pēdējo reizi pārsteidzi savus draugus tā, ka viņi zaudē valodu ilgāk kā uz mirkli?
    Tas viss un vēl daudz kas vairāk ir tikai dažu peles klikšķu attālumā. Izvēlies savus laimīgos skaitļus 140 miljonu dolāru Džekpotam nākošās PowerBall izlozes biļešu komplektā, kas nav tur kaut kāda Simtgades loterija ar nožēlojamiem 10 tūkstošiem, par kuriem pat kārtīgu jaunu auto nevar nopirkt, un dod sev iespēju laimēt jau nākošajā izlozē, piepildot pat tos sapņus, kuri vēl nav nosapņoti! Nemaz nerunājot par knapināšanos bērna sagatavošanai skolai, pat ikdienas pirkumiem. Negaidi sazin ko, sāc rītu ar aktīvu rīcību, pasper soli pretī savai Laimei https://bit.ly/2kJirgR