Zaudēts darbs nav zaudēta dzīve! Četru sieviešu stāsti, kā tikt galā ar darba zaudējumu

16-07-2019

Trešais padoms: VELTIET LAIKU SAVAM ĶERMENIM


Moto: Svarīgākais ir mans ķermenis, nevis mans darbs. Jūsu domas būs tumšas, kamēr neatbrīvosities no spriedzes, kas noslogo ķermeni.

Sēžot sakumpušu muguru piesmakušā istabā, nespēsiet iziet no mokošā strupceļa. Ko iesaka darīt, lai psihi atbrīvotu no stresa? Lūk, jauks rīcības piemērs, piedzīvojot stresu.

Dina, 26 gadi, strādāja bankā, bet tā bankrotēja. Tajā dienā, kad viņa uzzināja, ka zaudējusi darbu, viņai vajadzēja iet uz aerobiku, bet vakarā — uz dzimšanas dienu pie draudzenes.

Lai gan Dinai bija liels kārdinājums vienai ieslēgties istabā (“nevēlējos nevienu redzēt”), viņa tik un tā paklausīja savam prātam. Un tas teica, ka nevajag mainīt dzīves ritmu. Nodarbodamās ar aerobiku, Dina pat aizmirsa par nejauko notikumu. Un, lai arī pēc tam atcerējās, smadzenes jau bija paspējušas mazliet atpūsties.

Mājās Dina ielēja termosā kafiju un iegāja vannā. Gulēja vannā, dzēra kafiju un šķirstīja iemīļoto sieviešu žurnālu. Tad iezieda ķermeni ar krēmu, uzkrāsojās, sataisīja frizūru, uzvilka skaistu izejamo kleitu un aizgāja uz vakara pasākumu.

Tur bija liels troksnis, daudz joku un vīns. Atgriezusies mājās, Dina sajuta, ka nav vairs tās tumšās un nospiedošas sajūtas, kas mocīja dienā.

Nez no kurienes radās pārliecība, ka “viss būs labi”, ka viņa dabūs jaunu darbu, galvenais — nenokārt degunu.

Psihei šajā laikā ir vajadzīgas pozitīvas emocijas, bet ķermenis ir neizsmeļams šādu emociju avots. Un viens no spēcīgākajiem pozitīvajiem stimuliem ir seksuālie prieki.

Daudzām sievietēm pietiek ar pasakainu nakti kopā ar mīļoto vīrieti, lai no rīta uz dzīvi raudzītos gaišām acīm.

Sievietei izjust savu ķermeni ir ļoti svarīgi. Spēcīgas ķermeniskas sajūtas ļauj sevi un dzīvi uztvert citādi. Tās liek dzīvot šeit un tagad, un tas ir ļoti svarīgi, kad piedzīvots stress. Kad ir šādas sajūtas, vieglāk mazināt zaudētā svarīgumu, kļūt apmierinātai ar dzīvi.

Tātad: Vai jums negribas iet dušā? Uzdejot? Vien doma par to, ka jāiet uz baseinu, jums šķiet briesmīga? SOS! Esat nokļuvusi diezgan bīstamā stāvoklī. Atteikšanās no ķermeņa priekiem — pirmā pazīme, ka sākusies depresija.

Šķir nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4
loading...