Zaļajā ceturtdienā pagatavo maģisku sāli aizsardzībai un dziedniecībai. Senas receptes

29-03-2018

content_black-salt__econet_ru


Ezoteriķi iesaka Zaļajā ceturtdienā sagatavot maģisku sāli, kas palīdzēs dažādās situācijās visa gada garumā. Pievienota ēdienam, šī sāls iedarbojas dziednieciski un paaugstina imunitāti, kas šobrīd ir īpaši aktuāli. Ceturtdienas sāli izbārstot mazās šķipsniņās pa māju, atšķirībā no parastā sāls, kura izbēršana nozīmē strīdu, veicina saskaņu un labas attiecības ģimenē.

Internetā bieži lasāmi padomi, ka viens no Ceturtdienas sāls pagatavošanas veidiem ir “sāls no trim mājām”, tas ir, ieskrien pie kaimiņiem, palūdz sāli, pievieno savu un gatavs. Tas darbojas tikai tajā gadījumā, ja abas kaimiņu mājas ir tieši tādas, kādu tu gribētu redzēt savējo – turīgas, iedzīvotāji veseli, veiksmīgi un laimīgi.

Lai pagatavotu Ceturtdienas sāli, sapulcina mājiniekus, ņem kilogramu raupja maluma sāls un katrs cilvēks uzmet uz pannas sauju sāls.

Pievieno 12 karotes rudzu miltu, var izvēlēties ģimenes iecienītākos garšaugus un sakarsē uz pannas kopā ar miltiem, kamēr samelnē. Pēc tam izsijā un ieber audekla maisiņā. Ideāli šim mērķim izmantot čuguna pannu, ja tādas nav, der jebkura panna ar biezu dibenu.

Cita tautā zināma Ceturtdienas sāls pagatavošanas metode ir vienkāršāka. Katrs ģimenes loceklis ņem pa saujai sāls un saber visu vienā maisiņā.

Ceturtdienas sāls noteikti jāglabā virtuvē, pēc iespējas tuvāk pie plīts. Bet novieto to tā, lai nepiederošs cilvēks to neredzētu. Svešiniekiem par to arī nekādā gadījumā nestāsta. Šis sāls ir sava veida panaceja, kas palīdz pret daudzām slimībām, kā fiziskām, tā garīgām, “ārstē” un aizsargā ģimeni, nes mājās laimi un labklājību.Kā palīdz Ceturtdienas sāls?
1. Lai mājās nekā netrūkst. Sāli ieber koka sālstraukā un noliek galda vidū.

2. Pret nelabvēļiem. Ja ciemos atnācis kāds nelabvēlis, pasniedz tam ēdienu, kuram pievienots šis sāls.

3. Ja kāds no mājiniekiem saslimis, iedod padzerties ūdeni, kuram piebērta šķipsniņa Ceturtdienas sāls.

4. Ja atnācis ienaidnieks, ar sāli apkaisa viņa atstātās pēdas pēc aiziešanas.

5. Lai mājās būtu saskaņa, pasviež šķipsniņu zem gulta, tieši zem galvgaļa.

6. Labai veselībai sāli pievieno ēdieniem, lai visai pārtikai būtu dziednieciskas īpašības.

7. Ja ģimenē bieži notiek strīdi, liekot sāli pie ēdiena, saki šādus vārdus: “Ar sāli pārkaisu, laimi, mieri mājās atgriežu. Āmen.”

8. Ceturtdienas sāls lietošana uzturā palīdz izārstēties no jebkurām kaitēm, aizsargā pret ļaunu aci.

9. Ceturtdienas sāls harmonizē mājas vidi un attīra to no konfliktiem, strīdiem, nodrošina saskaņu un labu noskaņojumu, palīdz tuvināties ģimenes locekļiem. Šim mērķim sāli noliek stūros un svarīgās mājas vietās.

10. Ja vīrs un sieva sastrīdējušies, noliek auduma maisiņu ar Ceturtdienas sāli zem spilvena.

11. Ja cilvēks aizbraucis un ilgi neatgriežas, šķipsniņu sāls iemet ugunī.

12. Lai piesaistītu mājās labklājību un veiksmi, turi sālnīcu ar Ceturtdienas sāli uz galda un seko, lai tā vienmēr būt pilna.

loading...