Volfs Mesings: Šīs trīs horoskopa zīmes ir īpaši cilvēki!

09-03-2020


Volfs Mesings bija leģendārs gaišreģis un ezoteriķis, kura darbību nespēja aizkavēt pat staļinisma ēra.

Mesings savos seansos demonstrēja domu lasīšanu, neuzņēmību pret sāpēm, spēju saskatīt zīmējumus ar aizvērtām acīm. Reiz Rīgā viņš pat esot vadījis automašīnu ar aizsietām acīm, kas tāpat šokēja skatītājus. Turklāt pie stūres viņš esot sēdies pirmo reizi mūžā.

Volfam Mesingam bija daudz talantu, viņš arī aizrāvās ar astroloģiju un nākotnes pareģošanu.

Viņš uzskatīja, ka trīs horoskopa zīmēs dzimušajiem piemīt sevišķas spējas.

Svari
Svarus Mesings dēvēja par pretrunu zīmi. Viņa vārdiem izsakoties, Svari apvieno taisnīgumu un tieksmi pēc vienpersoniskas līderības, vēlēšanos palīdzēt citiem un patmīlību.

Egoists Svaru zīmē nereti uzvar vēlēšanos sniegt palīdzīgu roku. Kā uzskatīja Mesings, savu mērķu sasniegšanai Svari mēdz manipulēt ar cilvēkiem un pat nodarīt tiem ko sliktu.

Kāpēc gan Svari mēdz būt tik dažādi? Mesings sacīja, ka Svaru zīmē dzimušiem blēžiem horoskopā “izkritusi slikta kārts”. Bet tie, kuru dzimšanas brīdī zvaigžņu stāvoklis bijis harmonisks, nekad nedara citiem sliktu. Toties gan vieniem, gan otriem ir spēcīgi attīstīta intuīcija un situācijas paredzēšanas spējas.

Auns
Mesings uzskatīja, ka Auni iet uz mērķi ar sava neaptveramā temperamenta palīdzību – šai ziņā viņus reti kurš var pārspēt. Vēl viņiem raksturīga īstās būtības maskēšana, Auni mēdzot uzdoties par to, kas viņi patiesībā nav.

Maldināt viņi spēj viegli, tāpat arī likt pavisam nepazīstamiem cilvēkiem viņus atbalstīt. Auni ir zodiaka labākie oratori un lieliski vadītāji. Viņi tiecas pēc līdera lomas, izstarojot neprātīgi enerģētiku, kas nereti jūtama pat lielā attālumā.

Ūdensvīrs
Par Ūdensvīru pareģis teica, ka tā ir viena no sarežģītākajām, daudzpusīgākajām un vismazāk izpētītajām zodiaka zīmēm. Mesings uzskatīja, ka šajā zīmē dzimst daudz slavenu un talantīgu cilvēku. Un viss tāpēc, ka Ūdensvīrs pasauli redz citādi nekā vairākums citu cilvēku.

Ūdensvīrs saskata skaisto pat mazākajos sīkumos. Vienmēr pozitīvi noskaņots, gatavs dalīties ar citiem. Tāpēc saikni ar Ūdensvīriem neatlaidīgi meklē arī enerģētiskie vampīri.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠO RAKSTU!

Volfs Mesings: Šīs trīs horoskopa zīmes ir īpaši cilvēki!

loading...

1 Comment

  1. костя 10.03.2020 at 00:37 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bitly.kr/energia Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!