Volfa Mesinga biedējošākie pareģojumi. Kuri piepildījušies, kuri – vēl ne?

11-06-2024

Ekrānuzņemums

Slavenais padomju pareģotājs Volfs Mesings joprojām izraisa strīdus un interesi, lai gan kopš viņa nāves ir pagājuši daudzi gadi. Viņa prognozes par nozīmīgiem vēstures notikumiem ir kļuvušas leģendāras.

Mesings pareģoja Josifa Staļina nāvi un norādīja precīzu Otrā pasaules kara beigu datumu. Rakstā aplūkosim, kādus vēl citus pravietojumus izteica Volfs Mesings un kā tie piepildījās.

Padomju pravieša Volfa Mesinga biedējošākās prognozes

Josifa Staļina nāve un Otrā pasaules kara beigas

Viens no slavenākajiem Mesinga pareģojumiem bija paziņojums par Otrā pasaules kara beigu datumu.

Vienā no savām runām 1943. gadā Novosibirskā viņš pareģoja precīzu dienu, kad karš beigsies, lai gan nenorādīja gadu. Šī prognoze viņam atnesa plašu slavu un atzinību.

Vēl viens svarīgs pareģojums bija par Josifa Staļina nāvi. Mesings pareģoja, ka Staļins nomirs 1953. gada 5. martā, un šis paredzējums piepildījās. Staļins nomira savā rezidencē no asinsizplūduma smadzenēs.

Pandēmija

Mesings arī pareģoja globālu pandēmiju, kas varētu notikt 2020. gadā. Viņš runāja par jaunu slimību, kas pārņems pasauli un izraisīs lielu krīzi. Arī šī prognoze izrādījās precīza: COVID-19 pandēmija sākās 2020. gadā un izraisīja globālu krīzi, kas beidzās 2022. gada beigās.

Pasaules ekonomikas krīze un konflikti

Mesings prognozēja arī grūtus laikus pasaules ekonomikai. Viņš runāja par milzīgu krīzi, kas izraisīs konfliktus starp valstīm, un par šo nesaskaņu “galvenajiem kūdītājiem” viņš nosauca ASV.

Tomēr, pēc Mesinga domām, kopīgiem spēkiem valstis spēs izvairīties no plaša mēroga sadursmēm. Šis pravietojums raisa asociācijas arī ar pašreizējo situāciju pasaulē, kur ekonomiskās grūtības un starptautiskie konflikti ir bieža parādība.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Dabas kataklizmas un zinātnes attīstība

Mesings pieminēja dabas kataklizmas un citas krīzes, kas skars visu pasauli, bet apgalvoja, ka, attīstoties zinātnei un uzlabojoties izglītībai, cilvēce spēs tikt galā ar šīm grūtībām.

Mūsdienu zinātnes sasniegumiem un izglītībai patiešām ir liela nozīme krīžu pārvarēšanā, kas apstiprina Mesinga prognožu tālredzību.
Savas nāves paredzēšana

Viena no skumjākajām un pārsteidzošākajām Mesinga prognozēm bija viņa paša nāves pareģojums. 1974. gadā, dodoties uz operāciju, viņš teica, ka vairs neatgriezīsies mājās. Neraugoties uz veiksmīgu operāciju, Mesings nomira 1974. gada 8. novembrī no nieru mazspējas un plaušu tūskas.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Debesu tumsa maijā. Biedējošākie Nostradama pareģojumi 2024. gadam

Zvaigznes pareģo: prognoze 2024. gadam pēc astroloģiski svarīgiem datumiem