Visuma vēstījums DECEMBRIM katrai horoskopa zīmei. + Vēl trīs horoskopi gada nogalei

16-11-2019


Decembris ir drosmes, uzticēšanās, personiskās attīstības, jaunu ceļu un sabiedrisku pasākumu mēnesis. Visums piedāvā iespējas atstāt komforta zonu un sekot savam sapnim. Lūk, vēstījums katrai zodiaka zīmei gada pēdējam mēnesim.

Auns
Pārslēdz uzmanību uz privāto dzīvu un atzīsti pats sev, kā jūties. Esi ar cilvēkiem, ar kuriem vēlies būt kopā, un izrunājies par to, kas uz sirds. Sper pirmo soli, redzēsi, kā visa pasaule atsauksies.

Vērsis
Tici, ka viss būt labi. Uzticies sev. Turpini virzīties uz savu mērķi, tu esi tam tuvāk nekā pats domā. Tagad vajadzīga tikai pacietība.

Dvīņi
Pienācis laiks aizvērt durvis uz pagātni. Decembris piedāvā iespēju samierināties ar visiem, ar kuriem iznākušas domstarpības, lai virzītos tālāk. Šajā mēnesī dzīvē vari atšķirt jaunu lappusi.

Vēzis
Iespējams, vislabākais šī gada mēnesis Vēzim. Mēnesis, kad jūti, ka neesi strādājis veltīgi, visi pēdējā laika pūliņi sāk nest augļus. Lepojies ar sevi!

LASI VAIRĀK: VEIKSMES HOROSKOPS DECEMBRIM

Lauva
Tev svarīgi salīgt mieru ne tikai ar tiem, kuri aizvainojuši tevi, bet arī ar tiem, kurus aizvainojis esi pats. Atvainojies un atrisini problēmas, kas tevi šobrīd nodarbina.

Jaunava
Uzticies pati sev. Veic tās pārmaiņas, no kurām mazliet baidies. Nav svarīgi, ko saka apkārtējie, svarīgi būt laimīgai. Un, ja vēlies turpināt iet pa šo ceļu – ko tad tu gaidi?

LASI VAIRĀK: DECEMBRĪ GAIDĀMS GREDZENVEIDA SAULES APTUMSUMS

Svari
Mācies dzīvot tagadnē. Mācies būt pateicīgs par visu, ko jau esi paveicis. Mācies ticēt pats sev. Iemācies mīlēt un pieņemt apkārtējos tādus, kādi viņi ir.

Skorpions
Skorpionam jāpārvar savas iekšējās bailes. Pienācis laiks iegūt spārnus, un, pats galvenais, pienācis laiks iemācīties lidot. Tam ir īstais laiks!

Strēlnieks
Seko savai intuīcijai. Pat ja apkārtējie dod labus padomus un saka, ko darīt, šoreiz pacenties īpašu uzmanību pievērst savai dvēselei. Tā vislabāk zina, kas tev vajadzīgs, lai būtu patiesi laimīgs.

LASI VAIRĀK: KURAS ZODIAKA ZĪMES GAIDA LAIMĪGS LAIKS LĪDZ GADA BEIGĀM

Mežāzis
Mācies no savām kļūdām. Svarīgi neiestrēgt ceļa galā, pieņemt notikušo, pārvērst situāciju par iespēju mācīties un virzīties uz priekšu.

Ūdensvīrs
Atstāj komforta zonu un dari to, ko vēlies. Sasniedz savus mērķus, cīnies par to, ko vēlies iegūt. Parādi drosmi izdarīt visu iespējamo, lai tavi mērķi īstenotos.

Zivis
Mīli visus apkārtējos tādus, kādi viņi ir, katru dienu, jo tā ir Visuma dāvana, mīli katru mirkli. Un, pats galvenais, mīli sevi, jo esi unikāls.

Avots: “Esotericblog”

loading...