Visuma likums. Jo vairāk vīrietis tērēs naudu mīļotajai, jo bagātāks kļūs

12-12-2018

Gold Makeup. Fashion Girl Portrait

Gold Makeup. Fashion Girl Portrait


“Vīrietim jāiegulda savā sievietē,” reiz sacīja kāds ļoti ietekmīgs vīrietis, kurš aicināja citus vīriešus sekot viņa piemēram. Cits turīgs kungs piekrita, sakot: “Jo vairāk naudas tērē mīļotajai sievietie, jo veiksmīgāks un bagātāks būsi!”

To pašu apgalvo daudzas senās tradīcijas. Bet kāpēc tā? Tāpēc, ka sieviete ir Uzplaukuma dieviete: jo laimīgāka un apmierinātāka viņa jutīsies attiecībās, jo veiksmīgāks un ietekmīgāks kļūs viņas dzīvesbiedrs. No tā, kā ģērbusies sieviete, kā runā un izskatās, var daudz spriest viņas vīru.

Mīlošs un saprotošs vīrietis neskopojas ar dāvanām un komplimentiem dārgajai sievai, jo zina, ka tad, ja sieviete nebūs ar viņu apmierināta, panākumus gūt būs ļoti sarežģīti – tāds ir sievietes ezoteriskais spēks. Un otrādi – jo labāk viņš par to rūpēsies, jo skaistāk viņa uzplauks un piepildītāka būs, jo kļūs enerģētiski spēcīgāka, kas nozīmē, ka ar labām domām par vīru piesaistīs viņam labvēlīgus apstākļus, noderīgus kontaktus, resursus, veiksmi un panākumus…

Ja vīrietis netiecas rūpēties par savu sievieti, necenšas uzņemties atbildību par ģimenes labklājību, nemēģina viņu atbrīvot no nepieciešamības strādāt, viņam dzīvē ies ļoti grūti gan morāli, gan materiāli. Bet, tiklīdz viņš uzņemas vienīgā apgādnieka un līdera lomu, sāk nodrošināt ģimeni un sievu, viņam sāk veikties visās lietās.

Sieviete nav vīrietis, viņai ar mazumu iztikt grūti. Viņai vajadzīgas ērtības, skaistums, jauni iespaidi un emocijas, un, ja vīrietis spēj to sniegt, laimīgāku, mīlošāku un pateicīgāku sievieti viņam neatrast.

Un, meitenes, arī jūs nedrīkstat aizmirst, ka esat mūzas un iedvesmotājas, neprasošas, bet dodošas, nevis alkatīgas, bet apdāvinošas, pieņemošas, pacietīgas un bezgalīgi ticošas sava bruņinieka spēkam un gudrībai.

Vai piekrīti? Ieraksti komentāros!

Avots: “Tayni-Miro”

loading...