Visspēcīgākā horoskopa zīme mūsdienu astrologu ieskatā. Kura tā ir?

27-06-2020

Foto – Maxpixel.net


Visi lieliski saprotam, ka katram ir īpatnības un trūkumi, priekšrocības un spēcīgās īpašības arī bez tā, kādā zodiaka zīmē esam dzimuši. Bet astrologi turpina apgalvot, ka horoskops nosaka raksturu daudzējādā ziņā.

Šoreiz noskaidrosim, kura, viņuprāt, ir spēcīgākā zodiaka zīme.

Šajā zīmē dzimušie ir apveltīti ar apbrīnojami spēcīgu raksturu un vārdiem grūti aprakstāmu enerģētiku.

Protams, šī zīme ir Auns; viņus pārvalda Saule, sargā Marss un spēkus piešķir Plūtons. Auna iekšējo spēku var apskaust jebkura cita zodiaka zīme. Auns nekad nesamierinās ar sakāvi, vienmēr iet tikai uz uzvaru.

Izlēmīgais Auns neskatās atpakaļ pat sarežģītākajā situācijā, viņa gars ir nesalaužams un ķermenis – spēcīgs. Turklāt vēl Auns bieži ir radoša dvēsele, kas ar vienu vārdu var kādu iznīcināt vai, tieši pretēji, dot spārnus.

Šajā horoskopa zīmē dzimušie bieži ir ļoti harizmātiskas personības. Viņi nekad neaizmirst sev svarīgu informāciju, pateicoties lieliskajai atmiņai.

Auni prot draudzēties. Kopā ar viņiem vienmēr ir spēcīgi un ar varu apveltīti cilvēki, kas vienalga atzīst Aunu par līderi.

Katrai horoskopa zīmei, protams, ir arī vājās vietas. Ja Auna enerģija līst pāri malām, viņš var kļūt agresīvs. Dabiski, rupjība nevienu nerotā. Auniem nākas apvaldīt impulsivitāti, citādi var izdarīt daudz muļķību.

Astrologi visu citu horoskopa zīmju pārstāvjiem iesaka pavadīt laiku Auna sabiedrībā, jo no viņa vienmēr iespējams kaut ko mācīties. Auni parasti ir lieliski izglītoti, rada iespaidu, ka zina visu par visiem. Viņi prot ieinteresēt, skaisti izstāstīt par vienkāršāko stāstu.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS AUNA ZĪMES RAKSTUROJUMUS!

1. VAI TU ESI TIPISKS AUNS?

2. KĀDI IR AUNA ZĪMĒ DZIMUŠI BĒRNI

3. IZSKATA HOROSKOPS

loading...