“Viss ir pa īstam, bet valda šovbiznesa likumi.” Latviešu šamanis Ivo Puriņš atstāj “Ekstrasensu cīņas”

03-11-2019

Facebook

Latviešu šamanis Ivo Puriņš 2. novembrī tika izbalsots no populārā televīzijas šova “Ekstrasensu cīņas”. Pēc tā atstāšanas viņš atzīst: viss notiek pa īstam, bet pēc šovbiznesa likumiem, tāpēc daudz nosaka režija. Savukārt “cīņu” dalībnieki patiešām esot cilvēki ar neparastām spējām.

“Dažreiz cīņas biedru cieņa ir daudz vērtīgāka par to, kā tevi parāda televīzija. Un es došos uz mājiņām, ieguvis Maskavā ne tikai vērtīgu pieredzi un jaunas atziņas, bet arī reāli krutus draugus. Nevēlos kādu no viņiem īpaši izcelt. Visi mēs esam diennaktīm negulējuši, filmējušies lietū un sniegā, ieskatījušies “tumšos” noslēpumos… Es tagad esmu brīvs! Viņiem novēlu iziet cauri visam šim ārprātam, nezaudējot cilvēcību un pašcieņu. Domāju, ka laikā, kas bija atvēlēts man, to noturēt izdevās. Paldies viņiem par atzinību,” saka Ivo.

“Viss ir pa īstam, nav šeit nolīgtu aktieru. Visi, kas iekļūst “Cīņā”, kaut ko savā dzīvē ir izgājuši un parstrādājuši (nu, neesam mēs vienkārši…), BET tālāk jau iet producentu izvēle, ko rādīt un ko nerādīt (tā ir televīzija, kurai ir savs optimālais scenārijs). Un variet būt droši – arī otrs Latvijas pārstāvis “Doktors Maikls” nebūt nebija tāds, kā viņu noprezentēja TV. Diemžēl pēc ieiešanas “Cīņā”, no mums maz ir atkarīgs – uzreiz sāk valdīt šovbiznesa likumi. Un es būšu priecīgs, pat ja mani tūlīt atlaidīs no “darba”! Šeit esmu iepazinies ar X-cilvēkiem,” pēc iepriekšējās pārraides Facebook izteicās Puriņš.

LASI VAIRĀK: DAKTERIS MAIKLS PAMET “EKSTRASENSU CĪŅAS”

loading...