Visi zinām savus trūkumus. Bet kuras ir mūsu stiprākās puses?

16-12-2018

00.jpg.ae9ac95244ca7abbc91aa76ceb63c841

Praktiski ikviens cilvēks zina savas vājās vietas. Bet spējas un stiprās puses? Mēs tik reti sevi uzslavējam un neaizdomājamies to savām labākajām īpašībām.

Šis vienkāršais testiņš palīdzēs noteikt, kas mums izdodas īpaši labi.

Un tā: kurās lietās esi karalis vai karaliene? Kur tev nav līdzīgo? Izvēlies troni un uzzini to!

Kad esi izvēlējies, lasi rezultātus zemāk.

1. Zilais tronis
Tu pārvaldi runu un esi saskarsmes karalis. Tevī ir patīkami klausīties un sarunāties. Tev ir patīkama balss, tu lieliski pārzini visas nianses. Reizēm ar tevi vienkārši gribas parunāties, nav pat svarīgi, par ko.

2. Sarkanais tronis
Tu esi emociju karalis. Tev patīk izpaust savas jūtas. Tavs runas veids, izturēšanās, mīmika, dzīvesveids ir ļoti individuāli, neparasti, bieži jutekliski. Cilvēki nereti sajūsminās par tevi un vienmēr pamana, bet vai tu pats to zini?

3. Baltais tronis
Tu esi savaldības karalis. Šķiet, tu esi konservatīvu vērtību piekritējs. Tev ir savi likumi un morāles noteikumi. Tu nekad nerunā vulgāri, nekritizē citus un neizturies izaicinoši. Cilvēki uzskata tevi par ļoti labi audzinātu un bieži vēlas tev līdzināties. Vai zināji to?

4. Zaļais tronis
Tu esi attīstības karalis. Visticamāk, tu esi perfekcionists. Tu praktiski vienmēr centies katru lietu padarīt perfektu un veidot ideālas attiecības ar visiem. Tev patīk padarīt šo pasauli labāku, un cilvēki tevi par to ciena. Vai tu to zini?

loading...