Vīrietis tavā dzīvē – pārbaudījums vai likteņa dāvana. No kā tas atkarīgs?

05-11-2023

Foto – Pixabay

Daži vīrieši ienāk tavā dzīvē kā pārbaudījums, bet daži – kā īsta likteņa dāvana. Un kā saprast, ka viņš ir “tas īstais”? Dažreiz jūs, sievietes, to sajūtat intuitīvi. Un jūs izvēlaties – kā parasti…

Šāda pieeja ir nepamatota un bieži vien nepareiza. Tās dēļ dažas meitenes veido attiecības ar vīrieti, kas viņām tikai traucē un liek šķēršļus īstas mīlestības meklējumos.

Tāpēc, lai noteiktu, ka vīrieti tev sūta liktenis, ir vērts iemācīties pievērst uzmanību zīmēm. Ja jūs redzat vismaz trīs – kas šeit aprakstītas, tad viņš ir jūsu liktenis.

ZĪME NR. 1: DZĪVES SCENĀRIJA LĪDZĪBA.

Viena no spilgtākajām pazīmēm, ka vīrietis tavā dzīvē parādījies likteņa diktāta vadīts, – tas ir līdzīgs dzīves ceļš. Tas nenozīmē, ka jums ir līdzīgs temperaments. Runa ir par to, ka dzīves ceļā esat izgājuši cauri līdzīgiem pārbaudījumiem.

Piemēram, jums abiem ir skumji pārdzīvojumi no iepriekšējām attiecībām, vai jums patīk vienas un tās pašas filmas, vai jums ir kopīgs hobijs.

Parasti šādas sakritības ļauj jums tuvināties un satuvināties ar partneri. Un jo vairāk jūsu dzīvē ir līdzīgu mirkļu, jo spēcīgāka nākotnē būs jūsu garīgā saikne ar vīrieti.

ZĪME NR. 2: MIERINĀJUMS KLUSUMĀ

Bieži vien sievietes runā par to, ka vēlas satikt vīrieti, ar kuru var viegli aprunāties par jebkuru tēmu.

“Cik ilgi jūs varat sēdēt blakus viens otram klusumā?” – “Cik ilgi jūs varat sēdēt blakus viens otram klusumā? Šis jautājums dāmas bieži vien nostāda uz robežas. Tas ir lieliski, ja ir kopīgas sarunu tēmas. Taču mans novērojums ir tāds, ka ir daudz labāk, ja pārim ir ērti klusēt. Tas notiek reti, tāpēc parasti cilvēki vienmēr meklē tēmas, par ko runāt, lai aizlāpītu “caurumus” attiecībās un vientulības sajūtu.

Tomēr, ja vīrietis patiešām radīts tev, jums nebūs nemitīgi jāmeklē tēmas sarunām, jūs nejutīsieties neērti klusuma laikā un sāksiet viens otru saprast bez vārdiem.

ZĪME NR. 3: IKVIENS IR LAIMĪGS, JA VIŅŠ DARA LAIMĪGĀKU SAVU PARTNERI

Dažās attiecībās viens partneris negatīvi ietekmē otru, apspiežot savu gribu vai vēlmes. Šādas attiecības sauc par “toksiskām”. Tajās nav mīlestības.

Ja satiksi cilvēku, kuru tev sūtījis liktenis, jūsu attiecībās nebūs negatīvisma. Ar viņu jūs jutīsieties viegli un brīvi. Viņš centīsies padarīt jūsu dzīvi labāku, un jūs centīsieties padarīt skaistāku viņa dzīvi. Šādas attiecības nekad nesabrūk pie pirmajām grūtībām.

ZĪME NR. 4: TĀ NAV MANA VAINA, VIŅŠ NĀCA PIE MANIS

Gadās, ka baiļu no vientulības dēļ sievietes skraida uz pirkstgaliem aiz katra, kurš pievērsis viņām vismaz nelielu uzmanību. Šīs meitenes vienmēr kādu meklē. Un, kad viņas atrod un cer izveidot siltu ligzdiņu, galu galā jūtas vīlušās savā izvēlē.

Ja vīrietis ir likteņa sūtīts, jūsu tikšanās un iepazīšanās būs negaidīts prieks jums abiem.

Jums nebūs jāmeklē viņš iepazīšanās aplikācijās, restorānos vai klubos. Vīrietis parādīsies jūsu dzīvē tajā brīdī, kad viņš jums patiešām būs vajadzīgs.ZĪME NR. 5: IESAISTĪŠANĀS VIENS OTRA DZĪVĒ

Attiecības ar vīrieti, kuru tev sūtījis liktenis, vienmēr balstās uz savstarpēju uzticēšanos un cieņu.

Pārī, kurā partneri viens otram ir likteņa lemti, vienmēr pastāv savstarpēja palīdzība, rūpes un empātija.

Palīdzēt cilvēks var ne tikai materiāli, cik daudz ar garīgo un morālo atbalstu, kad partneris palīdz savai mīļotajai.

Viņš neļauj jums nolaist rokas un vienmēr jūs iedrošina. Šāds vīrietis vienmēr ir blakus, ja jums ir nepieciešams viņa atbalsts.

Šādas attiecības, protams, tuvina partnerus, bet negarantē atbrīvošanu no visiem sadzīves satricinājumiem un nemieriem. Galvenā atšķirība ir vēlme kopā pārvarēt problēmas un saglabāt attiecības.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Deviņas pazīmes, ka vīrietis grauj jūsu pašcieņu, atklāj ģimenes psiholoģe

Tuvi cilvēki. Trīs zelta likumi laimīgām attiecībām ar ģimeni un draugiem

Četras vērtības, kurām jābūt laimīgās attiecībās vēl bez mīlestības

Ja sapņo par ilgām un laimīgām attiecībām, nedari šīs piecas lietas

loading...