Vīrietis, kurš ienāk tavā mājā un nerūpējas, nav tavs vīrietis

17-09-2023

Ilustrācija – Pixabay

Nezinu, cik daudz jaunām sievietēm vajag piedzīvot sirdssāpes, lai viņas saprastu pamatdomu, ka vīrietis, kurš ienāk viņu mājās bez rūpēm, ēdiena, naudas, vēlmes palīdzēt vai vismaz ziediem, nav viņu vīrietis.

Tas ir kaut kāds noslēpumains, reizēm gandrīz mežonīgs radījums, kuram no pozitīvajām īpašībām ir tikai periodiska erekcija, bet no negatīvajām – visādu veidu dīvainības, kuras neatrisinās katrs kvalificēts psihologs, raksta attiecību eksperts Sergejs Sveževskis.

Vīrietis vienmēr rūpējas par savu sievieti, kā viņš, protams, var, viņam nav obligāti pēc mēneša pazīšanās jāpērk viņai mašīna vai jākrāj nauda, bet izrādīt uzmanību un rūpēties viņš var!

Neviens nevienam neko nav parādā, tā ir tīra patiesība, bet nevajadzētu būt parādā neko, bet gan normāla vīrieša rīcību, adekvāta labi audzināta vīrieša rīcību utt.

Tā tas ir bijis jau kopš senatnes: sieviete dod enerģiju vīrietim caur tuvību un pretī saņem labumus, rūpes, aizsardzību sugas turpināšanai. Ja sieviete neko nesaņem, viņa neko nedos.

Visi argumenti par šo enerģijas apmaiņas tēmu, kur abi kaut ko dod un kaut ko saņem no jebkura gadījuma sakara, ir tikai tukšas runas virtuvē.Skaidrs, kāpēc daudzi Kazanovas instinktīvi stāsta pasakas, sola zelta kalnus, uzvedas forši, dara visu skaisti, iekaro, nevis vienkārši “dod”, bet “atdod” viņai enerģiju, tā teikt, uz kredīta, par iespējamu nākotnes labumu vai dāvanām.

Tāpēc saka – sieviete mīl ar ausīm. Galu galā, ja tu ar sievieti tikai guli, ja viņa nav tevis apburta, ja viņa nesilda, ja turklāt nav saņēmusi neko svarīgu, no viņas nav enerģijas, tas ir tikai sports, vingrošana, iesildīšanās, savstarpēja masāža.

Pēc šādas tuvības viņi parasti pat nezvana un noteikti neraksta grāmatas, viņi nerada, viņi nav iedvesmoti, viņi nemainās, un, ja arī mainās, tad tikai rada pilnīgas blēņas.Vīrietis, kurš nesaprot elementāru enerģijas apmaiņas ratu, kurš ignorē citu veiksmīgu vīriešu paaudžu pieredzi, ir vienkārši ēzelis. Tāpēc meklējiet nevis tos, no kuriem ir ko paņemt, bet gan tos, kuri ir aizrāvušies ar jums un vēlas dot un padarīt jūsu dzīvi labāku.

LASIET ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Desmit “indīgi” mīti, kas traucē izbaudīt attiecības. Netici tiem!

Nenoteiktība attiecībās – trauksmes signāls, kas laupa enerģiju

Vientulība divatā. Kāpēc paliekam “mirušās” attiecībās?

Seši viltīgi veidi, kā vīrietis atbildību par attiecību pārtraukšanu pārliek uz sievieti