“Vīrietis kliedza, sieviete raudāja.” Kivičs un Skulme Tenerifē ālējušies uz pilnu klapi

12-06-2019

Instagram


Izklaides izdevumi un sociālie tīkli turpina apspriest mūziķa Andra Kiviča un viņa mīļotās sievietes Lienes Skulmes izdarības Tenerifē – kamēr abu profilos rotājas skaistas un mūžīgo mīlu apliecinošas bildes, aculiecinieki neatlaidīgi apgalvo pretējo: abu dzīvesvietā ne tikai valdījusi liela nekārtība, bet arī katru nakti risinājušies skaļi skandāli, kliegšana un raudāšana.

Tā, piemēram, izdevums “Kas Jauns” vēsta, ka blakus pārim Tenerifē dzīvot nebija iespējams, jo abi rīkojuši scēnas, kuru dēļ nācies saukt policiju, bet cilvēkus, kuri bijuši izmitināti tuvāk šim pārim un atradušies viesnīcas apartamentos, nācies pārvietot.

Savukārt daļai nācies klausīties bezmaksas koncertos jebkurā diennakts laikā, gan skaļos skandālos, kur plīsuši trauki, gan citi priekšmeti.

View this post on Instagram

Lienītei jauns peldkostīms!#beach

A post shared by Kivicsskulme (@kivicsskulme) on

Kāds kungs, kas dzīvoja apartamentos blakus Kivičam, atklājis, ka dzīvot viņiem tuvumā nebija iespējams: regulāri notikusi dzeršana, dziedāšana, ģitāras spēlēšana un arī skandāli.

Naktīs bijusi “nenormāla kliegšana”, kas liecinājusi par vīrieša vardarbību, un sievietes izmisīga raudāšana.

Kā tika ziņots iepriekš, Kivičs kopā ar mīļoto sievieti kādu laiku par savām mājām sauca Tenerifi, taču nu jau devušies uz citām Spānijas pilsētām un pat solījuši sniegt koncertu VEF Kultūras pilī.

loading...