Horoskopa prātīgākais un cēlākais mīlētājs. Uzzini, kurš tas ir?

20-08-2017

virietis3


Jaunavai var pārmest nelielu vēsumu attieksmē pret bērniem, kura ar laiku var pāraugt neizpratnē.

Kādreiz tēvi-Jaunavas kļūst pārmērīgi kritiski, gaidot no saviem lolojumiem pārāk daudz — vairāk, nekā tie spēj dot.

Vīrs-Jaunava gaida, lai jūs rūpētos par viņa veselību, un viņa attieksme pret jums būs līdzīga. Kādreiz Jaunavai uznāk kašķīgums. Tādos brīžos ļaujiet tam parūkt vienatnē, vēlāk viņš pats pienāks un pārsteigs ar maigumu. Ļaujiet tam rūpēties par jums. Tas viņam raksturīgi un sagādās patiku.

Ja pēc visa teiktā neesat pārdomājusi izvēlēties Jaunavu, jums piederēs gudrs, inteliģents, iespējams, nedaudz vēss laulātais draugs. Viņš būs uzmanīgs un patīkams, ja būsiet tik taktiska, ka neievērosiet viņa trūkumus un neveiksmes. Runājot godīgi, trūkumu nav nemaz tik daudz. Nekā sevišķa, ja, atnākot no darba, viņš pirkstu mēbelēm, lai pārliecinātos, ka tur nav putekļu.

Protiet cienīt viņa ieradumus. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk viņa rīcība, vai nē, neizsakiet pārmetumus, neesiet čīkstule. Viņa kritiku uztveriet ar smaidu un jums nebūs nekādu problēmu. Vīrs-Jaunava nav eņģelis, bet daudzas sievietes jūs apskaudīs.

Vai tad daudz atradīsies vīru, kas strādā no rītausmas līdz rietam, akurātus, iznesīgus, patīkamus, kas atceras jūsu pirmās tikšanās gadadienu, kam vienmēr ir nauda, kas reti apmeklē vīriešu kompānijas, un kas neuztur mīļākās?

Jūs ar pilnām tiesībām varat uzskatīt sevi par laimīgāko no mirstīgajiem.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5
loading...