Horoskopa prātīgākais un cēlākais mīlētājs. Uzzini, kurš tas ir?

20-08-2017


Vīrietis-Jaunava vērīgs pret sīkumiem, kuriem sievietes acīs milzīga nozīme. Savā skaidrajā atmiņā viņš patur visus sīkos, bet jums svarīgos datumus un notikumus, kaut nereti brīnās, kādēļ jums tas svarīgi. Vīrietis-Jaunava nekad nerīkos jums mežonīgas, neglītas greizsirdības scēnas, bet jums jāatceras, ka Jaunava jūtas īpašnieks kā neviens cits, tādēļ nevajag pastaigāties pārāk tālu no mājām, jo atgriežoties var nākties konstatēt, ka tur esat vienatnē. Vīriešiem-Jaunavām, lojāliem no dabas, neciešama pat doma par laulības saišu saraušanu, taču, ja tomēr aiziesiet par tālu, viņš bez liekiem paskaidrojumiem šķirsies no jums. Turklāt bez asarām, lūgumiem, pamiera periodiem. Ja beigas, tad beigas — piedod un sveiki.

Viņš pieder cilvēkiem, kas uzskata, ka salīmētas lauskas nav tas pats, kas vesels trauks, bet izjaukto harmoniju neatjaunosi.

Ja iemīlējāt vīrieti-Jaunavu, domājiet, ko un kā teikt. Aprobežotību un kultūras trūkumu Jaunavas neieredz tāpat kā netīrību un vulgaritāti. Vīrieša-Jaunavas draudzenei ieteicams ne tikai izmeklēti un neuzkrītoši ģērbties un veidot gaumīgas frizūras, bet būt tāpat gudras galvas īpašniecei.

Protams, jūs varat nebūt māksliniece ēdienu gatavošanā, bet nemieriniet sevi ar domu, ka vīrs-Jaunava ļaus sevi ēdināt ar konserviem. Mantkārīga, aprobežota, slinka sieviete, pat ja pieder seksbumbu kategorijai, nekad negūs panākumus pie vīrieša-Jaunavas. Viņš taču meklē pirmām kārtām sievu-draugu nevis mīļāko.

Vīriešiem-Jaunavām nepiemīt asi izteikts tēva instinkts; lai apliecinātu savu vīrišķību, nebūt nav nepieciešami bērni, tādēļ Jaunavām skaitliski mazas ģimenes. Ja nu bērns tomēr piedzimst, Jaunava tam veltīs neatslābstošu uzmanību; viņš ir ļoti atbildīgs tēvs. Viņš labprāt nodarbosies ar bērnu, lasīs tam grāmatas, palīdzēs veikt mājas uzdevumus, pastaigāsies ar to, sevišķu uzmanību piešķirot intelektuālai attīstībai. Pat laulību šķiršanas gadījumā viņš nezaudēs interesi par bērnu audzināšanu. Viņš nav no tiem, kas paļaujas bērnu iegribām, viņa mazulis izaugs disciplinēts.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5
loading...