Horoskopa prātīgākais un cēlākais mīlētājs. Uzzini, kurš tas ir?

20-08-2017

virietis3


Vīrieti-Jaunavu grūti aizraut emocionāli. Viņš spēj ilgstoši visur uzturēties kopā ar jums, neizrādot ne mazāko iemīlēšanās pazīmju, un jums liksies, ka tam trūkst sirds. Tā ir cita lieta, sirds viņam ir. Tā sieviete, kurai pietiks pacietības, spēs par to pārliecināties.

Tikko viņš sapratīs, ka jūs — viņa īstenā izredzētā, momentā liks to noprast. Viņa mīla degs ar līdzenu, maigu liesmu, bez uzliesmojumiem, raksturīgiem citām zīmēm, toties ar siltumu, kurā viņš ietīs jūs un pasargās no visām dzīves vētrām un grūtībām. Par maz? Vīrieša-Jaunavas mīlai tomēr piemīt īpašība, kas piederīga pasaku prinču mīlai: ja jūs patiesi esat viņa mīlestība, viņš izturēs visus pārbaudījumus, lai iekarotu jūs, pārvarēs tūkstošiem jūdžu, lai piespiestu pie krūtīm savu vienīgo, savu izredzēto. Mīlestības vārdā viņš daudz ko upurēs un dievinās jūs visu mūžu.

Kad kļūsiet viņa sieva, jums nebūs iemesla justies greizsirdīgai. Viņš necentīsies aplidot kādu citu un rūpēsies, lai nekādas emocionālas vai materiālas grūtības neapēnotu jūsu skatu. Vienīgais, ko viņš vēlas — pastāvīgi just jūs blakus. Jums neatrast labāku mierinātāju un palīgu, kad cietusi jūsu sirds vai esat saslimusi. Viņš nepeldinās jūs naudā, bet vienmēr būsiet nodrošināta ar visu nepieciešamo un saņemsiet uzmanības maksimumu.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5
loading...