Horoskopa prātīgākais un cēlākais mīlētājs. Uzzini, kurš tas ir?

20-08-2017


Parastā Jaunavu reakcija — vēl dziļāk ierakties darbā, izvairīties sabiedrības un nākamajā reizē būt divtik uzmanīgam. Iemīloties vīrietī-Jaunavā, jums nāksies izstrādāt zināmu stratēģiju, lai gūtu panākumus.

Jaunavas raksturīgā tieksme — tikumība, un atkāpties no šī principa Jaunava spēj tikai cienīgas sievietes dēļ. Daudzas Jaunavas var dzīvot dziļā atturībā ilgāk par citām zodiaka zīmēm un nejust nekādu neērtību. Jaunavā dziļi sakņojas pašdisciplīnas jūtas un paļāvība liktenim. Ja liktenis būs lēmis, ka tam jāpaliek vecpuisī, tad tā arī notiks.

Vīrietis-Jaunava, kaut bieži to nemaz neaptver, ir izsmalcināts pavedējs. Asprātības un racionālisma savieno¬jums piesaista sievietes, bet pats viņš, būdams kritiskās analīzes meistars, reti aizraujas tiktāl, lai platoniskās attiecības pārtaptu par ko reālāku.

Lai vīrietis-Jaunava iedegtos kaislē, mīlas objektam jābūt patiesi unikālam. Pa laikam gadās, ka vīrietis-Jaunava tiktāl aizraujas, ka top pakļauts parastiem zemes cilvēku likumiem. Tie gadās reti, un kvēle tomēr dziest. Jaunavas mīlai piemīt pirmatnējas tīrības un nevainības elementi, kurus nekad nesa- duļķo pat pārākās kaisles brīžos.

Vīrietis-Jaunava tērē veselu lērumu sava dārgā laika partneres meklējumos — ne mazāk kā ēdienreizēm, apģērbam, veselībai un darbam, jo viņš pret visu izturas pārāk nopietni. Nemēģiniet tam melot, viņš tik un tā redzēs jums cauri. Viņš alkst godīgas un vienlīdzīgas savienības. Viņš lieliski saprot, ka ar viņa pretenzijām atrast nepieciešamo mīlas objektu nav nieka lieta, tomēr nekad nesamierināsies ar surogātu.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5
loading...