Horoskopa prātīgākais un cēlākais mīlētājs. Uzzini, kurš tas ir?

20-08-2017

virietis3

Domājams, uzreiz jāuzliek visi punkti uz “i”. Ja esat sentimentāla un sapņojat par pasakainu mīlestību, jums nekavējoši jāšķiras no sava jaunā paziņas — Jaunavas, jo iedomāto dzīru vietā varat saņemt veģetāriešu pusdienas, kas sastāv no ūdeņainas zupas ar dažu saknīšu aizdaru, rīsa saujas un augu eļļas. Īstam gardēdim diez vai tas garšos.

Vīrietis-Jaunava eksistē pilnīgi un nedalāmi praktiskā, materālistiskā līmenī, viņam vienkārši neatliek laika debešķīgām kaislībām. Nešaubieties — viņš nav tas tips, kas dziedās serenādes zem jūsu loga, ja nolaidīsiet tam virvju kāpnes, lai atvieglotu iekļūšanu istabā, viņš tās ignorēs un izmantos ieejai parasto veidu.

Patiesībā Jaunavas ļoti agri, vēl bērnībā, izjūt mīlas spēku, tomēr ne tāda tipa, kā Romeo un Džuljetas nemirstīgā kaislība. Viņa izpratnē vārds mīla asociējas ar nesavtīgu uzticību ģimenei un draugiem, kā arī citām vājākām un mazāk organizētām būtnēm, nekā viņš pats. Jaunava piedzimst ar instinktīvu darba, pienākuma, disciplīnas un vājāko aizsargāšanas mīlestību. Pat tie no viņiem, kuri neseko dzīvē tik cēliem ideāliem, pastāvīgi izjūt sirdsapziņas pārmetumus.

Tas mīlestības tips, kas izpaužas dedzīgos solījumos, vētrainās scēnās, kairos un sentimentālos mīļvārdiņos, nespēj iesildīt vīrieša-Jaunavas sirdi. Tieši pretēji — tas var viņu nobiedēt un pamudināt uz bēgšanu. Ja jūsu romāns ir mēreni kaislīgs, iespējams jums izdosies atkausēt šī cilvēka jūtas, kas veidots it kā no ledus un tērauda. Pa-stāv slepenas ejas uz vīrieša-Jaunavas sirdi. Agresīva vajāšana neietilpst to skaitā, tāpat kā koķetēšana un pārmērīga juteklība.

Mīlā Jaunavas meklē galvenokārt kvalitāti nevis kvantitāti. Ņemot vērā, ka augsta kvalitāte ir reti sastopama lieta, vīriešu-Jaunavu dzīvē reti maz romānu, bet arī tie, kas gadās, nereti beidzas traģiski.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5
loading...