Vīrieši dievina, ja sieviete dara šīs desmit mazās lietas

18-01-2019
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Vīrieši var nerunāt par to tieši, bet viņi vienkārši “jūk prātā” no šiem vienkāršajiem, bet neticami patīkamajiem sīkumiem. Un nav svarīgi, vai jūs tiekaties neilgi, vai esat kopā jau sen, vīrietis dievina, kad tu dari šīs lietas.

1. Uzliec galvu viņam uz krūtīm
Guļot uz dīvāna filmas skatīšanās laikā, vai vienkārši atpūšoties pēc grūtas darba dienas, viena no labākajām sajūtām ir, kad sieviete uzliek galvu uz sava iemīļotā krūtīm un apskauj viņu. Šādos brīžos vīrietis sajūtas kā aizstāvis, jo šis žests liecina, ka sieviete jūtas drošībā viņa rokās.

2. Tu pirmā uzraksti viņam īsziņu
Šajā ziņā uz vīrieti tiek izdarīts liels spiediens, jo pastāv uzskats, ka pirmajam SMS jāraksta viņam. Bet dažkārt vīrietis vienkārši ir neziņā par to, vai viņš raksta par daudz vai ne. Tici, vīrietis arī par to pārdzīvo, tāpēc var nerakstīt vispār. Taču tad, ja sieviete uzraksta viņam pirmā, tas stiprina vīrieša pārliecinātību par sevi un apliecina to, ka ar tevi var attīstīt attiecības.

3. Tu saki, ka novērtē viņu
Ja vīrietis patiešām cenšas jūsu attiecību labā, viņš vienmēr priecāsies dzirdēt, ka tu to novērtē. Tas tikai pamudinās viņu rīkoties tāpat arī turpmāk.

4. Tu glāsti sava vīrieša galvu, kad viņš ir pie stūres
Ja tavs mīļotais ir pārāk jūtīgs un uzbudināms, labāk to nedarīt, kad viņš stūrē. To var paveikt arī mājās, kad viņš noliek savu galvu tev uz ceļiem. Šis žests burtiski apbur vīrieti.

5. Tu lepojies ar viņu sociālajos tīklos
Daļa sieviešu, protams, ar to pārspīlē. Bet tad, ja tavs mīļotais patiešām ir pacenties kaut ko paveikt tavā labā, tad ar to var dalītos sociālajos tīklos. Tas parādīs, ka tu viņu novērtē un gribi par to pastāstīt visai pasaulei.

6. Tu pa īstam ieklausies viņā
Sievietes zina, ka klausīties nav vienkārši pasīva darbība. Tā ir aktīva rīcība un tai ir nepieciešams pielikt pūles. Iespējams, tava vīrieša dzīvē notiek kaut kas nopietns, viņš mēģina kaut ko panākt vai vienkārši ir pārdzīvojis grūtu dienu darbā.

Vienkārši apsēdies viņam blakus, skaties acīs un patiesi iesaisties sarunā par to, kas ir svarīgi viņam. Tas parādīs vīrietim, ka tev rūp viņa problēmas.

7. Tu uzraksti viņam īsziņu, kamēr pastaigājies ar draugiem
Ļoti daudzi vīrieši ir greizsirdīgi uz savu sieviešu draugiem. Ja tavs vīrietis ir tik nobriedis, ka mierīgi ļauj tev doties pastaigā kopā ar draugiem, apbalvo viņu ar īsziņu par to, ka tev viss ir labi un tu par viņu neesi aizmirsusi.

8. Tu publiski izrādi viņam savas jūtas
Paņem viņu aiz rokas, apskauj vai nobučo uz vaiga. Tas tavam vīrietim būs apliecinājums, ka tu lepojies būt kopā ar viņu.

9. Tu pasmaidi pēc viņa skūpsta
Tā ir dabiska emocija, kas liecina par to, ka viņa skūpsts tevī izraisījis endorfīnu pieplūdumu. Tas nozīmē, ka tavas jūtas ir patiesas.

10. Tu smejies par viņa jokiem
Vīrieši nebaidās izskatīties kā klauni, jo viņiem patīk, ja var sasmīdināt savu sievieti.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...