Viņi redz nākotni! Trīs zodiaka zīmes ar unikālu intuīciju

05-02-2020


Astrologi ir pārliecināti, ka cilvēka dzimšanas datums var ietekmēt ne tikai rakstura īpašības, bet arī spējas.

Tā, piemēram, dažās zodiaka zīmēs dzimušajiem ir tik labas intuīcijas spējas, ka viņus nereti dēvē pat par gaišreģiem.

Viņi vienmēr izvelk laimīgo biļeti loterijā, iemanās būt vajadzīgajā laikā vajadzīgajā vietā un nebaidās atteikties no piedāvājumiem, kas, viņuprāt, nākotnē neko labu nesola.

Šīs zīmes ir Dvīņi, Svari un Ūdensvīri, apgalvo astrologi. Viņi prot paredzēt visus notikumu attīstības variantus un uzminēt, kas gaida nākotnē.

Dvīņi
Pirmo vietu “sestās sajūtas” topā ieņem Dvīņi. Paši to nepamanot, viņi nereti paļaujas uz intuīciju, un tā viņus nekad nepieviļ.

Šīs zīmes pārstāvji zemapziņas līmenī jūt, ar kuru labāk veidot uzticības pilnas attiecības, bet no kura cilvēka labāk turēties tālāk.

Ja ne šīs fenomenālās spējas, viņi jau sen būtu iekūlušies ķezā vai kļuvuši par krāpnieku upuri.

Svari
Ar spējām paredzēt nākotni tāpat ir apveltīti Svari. Atšķirībā no Dvīņiem gan šīs spējas viņiem nevis palīdz, bet traucē dzīvot. Jau iepriekš zinot dažādus notikumu attīstības variantus, viņi mūžīgi visu apsver un mokās, cenšoties izvēlēties vislabāko ceļu.

Šīs zīmes pārstāvji ciena psihoanalīzi, pastāvīgi cenšas tikt skaidrībā ar sevi, bet tā arī nespēj noteikt, ko vēlas no dzīves.Ūdensvīrs
Ūdensvīri, kā likums, apzinās, ka jau kopš dzimšanas zina vairāk nekā citi, tomēr labāk par to klusē. Viņi nedod apkārtējiem padomus un norādījumus, tikai klusējot no malas novēro notiekošo, pie sevis sakot: “Tā jau es domāju.”

Ūdensvīrs ir mistiskākā zodiaka zīme. Tajā dzimušajiem ir “tiešais kontakts” ar Visumu, un viņi cenšas izskaidrot visu, kas notiek apkārt. Bet apkārtējie bieži nespēj izskaidrot Ūdensvīra izturēšanos.

Avots: “Brainum”

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Kura ir visnopietnākā horoskopa zīme? Februārī zvaigznes to aicina atļauties vairāk!

Horoskopa zīmes, kurām melnā josla dzīvē beigsies FEBRUĀRĪ

Mīlestības horoskops 2020.gadam. Uzzini pirmais!

loading...

1 Comment

  1. Lelde 06.02.2020 at 06:33 - Atbildēt

    Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptautiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi – knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un, izmantojot Augošā Mēness spēcīgo enerģiju padari 2020. gadu par labāko, kas noticis tavā dzīvē jau līdz ar Ķīniešu Jaungada svinēšanai, pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā – aizpildi savu Laimīgo loto biļeti caur šo saiti https://bit.ly/2kJirgR un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu – nākošajā MegaMillions izlozē tiks izspēlēts 187 miljonu dolāru Džekpots.