Viņa tēls tevi vajā. Astoņas pazīmes, ka esi kļuvusi par neprātīgu bijušo draudzeni

20-11-2017

sieviete

Vairākas sievietes, izšķiroties no savas otrās pusītes, pārvēršas par trakajām bijušajām. Kādas pazīmes viņām ir raksturīgas?

1. Tu vienmēr domā par viņu. Viņa tēls tevi burtiski vajā, kaut gan parūpēties tev vajadzēt pirmkārt pašai par sevi.

2.Tu viņu neizdzēs no draugu saraksta. Sociālie tīkli ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Ja pastāvīgi sekosi līdzi bijušā dzīvei, tu viņu nevarēsi aizmirst.

3.Tu komunicē ar viņa draugiem. Un pastāvīgi izdibini informāciju par viņu. Bet dažkārt arī ceri, ka draugi pastāstīs bijušajam, ka tu apjautājies par viņu.

4. Tu apmeklē vietas, kur var satikt viņu. Domā, tu pavisam nejauši viņu satiksi, un viss būs kā agrāk?

5. Tu glabā viņa dāvanas. Dažkārt paņem tās rokās, skaties uz tām, raudi un atceries, cik labi jums bija kopā.

6. Tu nemitīgi viņam raksti. Īsziņās, sociālajos tīklos, skaipā. Labāk uzreiz bloķēt viņu visos populārajos profilos. Ieturi pauzi un mēģini pievērsties kaut kam citam.

7. Tu izstrādā plānus, kā viņu atgūt. Un tas ir bezjēdzīgi – ja viņš patiešām būtu tavs cilvēks, jūsu ceļi nekad nešķirtos.

8. Tu neveido jaunas attiecības. Tāpēc, ka domā, ka joprojām mīli bijušo, un tas traucē tev dzīvot jaunu dzīvi.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...

1 Comment

  1. Anete 21.07.2017 at 10:47 - Atbildēt

    Tev apnicis uz visu ekonomēt? Ir apnicis vienmēr atteikt sevi palutināt ar kaut ko? Paplašini sava maciņa apvāršņus! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas jums palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā maciņā. Varēsi palutināt savu bērnu ar jaunu rotaļlietu, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, bet pati doties uz salonu iegūt sen kāroto frizūru un visi kopā aizbraukt ceļojumā. Šī metode tiešām strādā! Nosūti savas domas Visumam! Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! https://goo.gl/a0n1qT