VIDEO: “Supernovas” favorītos izvirzās Samanta Tīna

05-02-2020

Publicitātes foto


Lai gan šogad dziesmu konkursā “Supernova” izteiktus līderus izcelt grūti, favorītos izvirzījusies šī konkursa veterāne Samanta Tīna, kuras izredzēm nāk par labu arī izmaiņas nolikumā, prognozē “Betsafe” bukmeikeri.

Dziesmu konkursā “Supernova” šogad nav viennozīmīga līdera, jo starp televīzijas tiešraides deviņiem finālistiem ir vairāki populāri mūziķi – Miks Dukurs, Samanta Tīna un Edgars Kreilis, kas startējuši jau iepriekš, bet nevienam no viņiem nav izteiktas “uzvarētāja dziesmas”, konkursantus vērtē “Betsafe”.

Šogad konkursa nolikums publicēts tikai nedēļu pirms tiešraides, un pārsteidzoši ir tas, ka uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums.

Samanta Tīna pieminama kā “Supernovas” veterāne, un, ņemot vērā izmaiņas nolikumā, visticamāk uzskatāma par favorīti uzvarai. Viņai bukmeikeri piešķīruši koeficientu 4.00.

Šarmantā, bet sabiedrībā pretrunīgi vērtētā dziedātāja pēdējos gados nebija izpelnījusies žūrijas labvēlību, kas liedza ieņemt augstas vietas. Taču šogad, ja ņem vērā, piemēram, “Youtube” skatījumus, Samantas dziesma noklausīta aptuveni divas reizes vairāk nekā tuvākā sekotāja sniegums.

“Betsafe” bukmeikeri jau iepriekš pievērsa uzmanību tam, ka kāds cits veterāns – Markus Riva – visai noslēpumainā veidā starp labākajiem neiekļuva. Pēdējās nedēļās internet sākta kampaņa, lūdzot iespēju māksliniekam izņēmuma kārtā tomēr kāpt uz skatuves, bet muzikālā projekta vadītāja Ilze Jansone jau publiski ir izteikusies, ka neviena petīcija nemainīs iepriekš pieņemto lēmumu.

Starp pārējiem pretendentiem izvirzīt kādu augstāk vai zemāk ir pagrūti. Interneta skatījumu lēcienu piedzīvojusi mazāk zināmā izpildītāja ANNNA (koeficients uzvarai: 10.00), kura dzied par fast fashion un vienīgo džinsu pāri skapī.

Tāpat augstākas pozīcijas varam sagaidīt no country/folk pop grupas “Bad Habits”, kā arī no krāšņā Katrīnas Dimantas priekšnesuma. Abiem konkursantiem vienāds koeficients – 4.00. Vēl noteikti uz atpazīstamības rēķina balsis iegūs arī Miks Dukurs, kura koeficients ir 8.00. Taču tas arī viss – kāda cita mākslinieka uzvara būtu jāuzskata par sensāciju, uzskata bukmeikeri.Ikgadējais Eirovīzijas vietējās atlases šovs “Supernova” būs skatāms jau šo sestdien, 8. februārī, sākot no 21:25 LTV1 TV kanāla tiešraidē. Jāatgādina, ka Latvijas izvēlētā dziesma pēdējos trīs gadus nav iekļuvusi Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, visticamāk, tas nenotiks arī šoreiz.

Neskatoties uz skeptiskajām prognozēm par līderu trūkumu, Edgars Bāliņš – zvērināts dziesmu šova eksperts – ciemojās
basketbola raidījumā “Ūdenszeļļi”, kur dalījās ar savu skatījumu par to, kas viņaprāt notiks sestdien un kuri uzskatāmi par galvenajiem favorītiem.

Edgara Bāliņa viedokli skaties pievienotajā video!

loading...