Mazsunītis nonāk patversmē, jo neietilpa somiņā. Nudien trūkst vārdu! (VIDEO)

02-01-2019

Foto - "Ulubele"

Foto – “Ulubele”


Jaunais kucēns neietilpa rokassomiņā, tāpēc saimnieki to atveda uz patversmi. Dzīvnieku patversmē “Ulubele” šajās dienās nonākuši vairāki pamesti kucēni, kuri izrādījušies nederīgas dāvanas. Dzīvnieku aizstāvji uzsver, ka dzīvnieks nav rotaļlieta, ko dāvināt, un mīlestību nevērtē pēc dzīvnieka izmēra
Dzīvnieku patversme “Ulubele” saņēmusi kādas apmeklētājas vēstuli, ar kuru vēlas padalīties arī portāls dzivei.lv.

“Biju un vēl joprojām esmu, maigi sakot, šokā no tā, ko redzēju. Un redzēju es salīdzinoši maz. Pastaigāju tikai gar senioriem. Varbūt varēju pievienoties kādai grupai, bet vairs nebija spēka. Biju pārsteigta, cik daudz tur to iemītnieku. Skatījos uz viņiem, parunājos, sasveicinājos un sevī domāju – un tie visi ir cilvēku bezatbildības upuri? Citi aktīvi, kustina astītes, kaut ko stāsta savā valodā. Citi gurdeni vai pat tādi kā nobijušies un bēdīgi.

Gribējās lūgt piedošanu viņiem, ka ir tāda nenormāla suga, kuru sauc par cilvēkiem, no kuriem viņi ir cietuši. (…) Gribējās tiem suņukiem teikt ka tie NAV Cilvēki, ka dzīvnieciņi ir sastapuši kaut kādus nenormālus subjektus. Jā, kādiem tiks kaut kas no tā ko aizvedu, bet redzot, cik viņu ir daudz un cik daudz ir vajadzību. Tas, ko aizvedu, likās tik maz.

Šodien iegāju “draugiem.lv, un redzu paziņojumu, ka Ulubelē jauni iemītnieki. Sunītis, redziet, neietilpst rokassomiņā! Nu, kur vēl tālāk? Kas tas par kritēriju?? Ta,s kas bija uzbildēts, rokassomiņā tiešām neietilpst. Bet vai tad dzīvnieks ir matu suka vai lūpu krāsa? Kāpēc viņam vajadzētu atrasties somiņā? Vai atkal – nav pieskaņots dīvānam. Tam absurdam tiešām nav robežu?”

Pie mums uz šo brīdi atrodas 506 iemītnieki, kuri cer, ka pa patversmes vārtiem ienāks cilvēks, kurš vedīs tieši viņu mājās.

loading...