VIDEO: Porziņģa konfliktu izšķīra ar asaru gāzes palīdzību, ierosināta arī krimināllieta

13-05-2019

Dallas Mavericks forward Kristaps Porzingis (6), r m


Par konfliktu Liepājā, kurā iesaistīta arī Nacionālās basketbola asociācijas kluba Dalasas “Mavericks” zvaigzne Kristaps Porziņģis, policija ir uzsākusi kriminālprocesu. To LNT ziņām pirmdien apstiprināja Valsts policijas Liepājas iecirkņa priekšnieks.

Kriminālprocess sākts pēc nodaļas par noziedzīgu nodarījumu pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību, par ko draud līdz pieciem gadiem brīvības atņemšana. Svētdien internetu pāršalca video, kurā redzams, kā pie kāda naktskluba Liepājā Kristapam Porziņģim pārsista uzacs un saplēsts krekls, bet basketbola zvaigzne agresīvi iesaistās verbālā konfliktā.

Policijā norāda, ka izsaukums saņemts 12. martā ap pieciem rītā. Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka vairākas personas savstarpēji konfliktēja, un vizuāli bija redzams, ka ir cietuši cilvēki. Lai izšķirtu konfliktu, likumsargiem bija jālieto asaru gāze.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests apstiprina, ka no konflikta vietas viena persona nogādāta ārstniecības iestādē, bet nekonkretizēja, vai tas ir bijis Kristaps Porziņģis.

loading...

1 Comment

  1. jan 14.05.2019 at 00:34 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://u.nu/hedp Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!